Реклама

 
«Відгук» хоч і є одним з молодих інформаційних порталів Одеси (зареєстрований 2016 року), однак уже встиг завоювати велику цільову аудиторію, яка з кожним днем ​​розширюється. Адже наші новини не містять негативної інформації, вони не політизовані, хоча досить інформативні.
Сьогодні «Відгук» – це кілька тисяч унікальних відвідувачів. Вік читачів різноманітний – від шкільного до похилого, переважну більшість складають студенти, підприємці та всі ті, хто цікавиться новинками літератури, мистецтва, кіно і світом розваг. А це, як Ви розумієте, третина жителів планети.
МОНІТОРИНГ 
У минулому році наш сайт «Відгук» успішно розвивався. Нещодавно була проведена повна реконструкція і оптимізація сайту «Відгук» під будь-які мобільні пристрої, а це означає, що з часом кількість наших читачів зросте в геометричній прогресії.
Також наш сайт можна переглядати не тільки українською та російською, а також англійською (а згодом ще й італійською, іспанською та французькою, можливо й китайською) мовами. Тому ми також запрошуємо до співпраці іноземних партнерів та інвесторів.
НАДІЙНІСТЬ 
Реклама на нашому сайті не просто помітна. Логотипи наших партнерів розміщені в рухомому рядку, а це відразу привертає увагу і ваша реклама запам'ятовується на підсвідомому рівні.
ЧЕСНІСТЬ 
«Відгук», незважаючи на настільки молодий вік, уже має авторитет. Наш сайт полюбляють і знають, адже, ми пропонуємо співпрацю лише сумлінним партнерам, які заслужили довіру клієнтів і повагу конкурентів. Ваша реклама на нашому сайті – це не тільки вигідно, але й престижно.
ЕКОНОМІЯ
Розмістивши рекламу у нас, ви можете неабияк заощадити. Порівняйте наші ціни на рекламу з цінами в інших виданнях, і ви будете приємно здивовані. У нас вже є постійні Партнери, одним з яких можете стати ви або ваша компанія.
Ми націлені на довгострокове співробітництво.
ЗАПАМЯТАЙТЕ! Для наших партнерів існує ряд гнучких знижок і приємних бонусів. Інші види інформаційних послуг. Розміщення інформаційних повідомлень.
Наші журналісти зможуть розрекламувати ваше підприємство, товар і донести інформацію до читачів про вас на належному рівні. Допоможуть створити і розмістити фото- або відеорепортаж про пам'ятну подію вашої компанії.
Звертатися до нас з приводу розмiщення реклами можна за адресою: otklickworld@gmail.com
*Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів, а також залишає за собою право відхилити запит на розміщення реклами при невідповідності змісту вимогам законодавства України.