9 правил багатої людини

правила богатого человека
12:11, 15 Листопад 2018

Напевно, ні для кого не є секретом, що банківські кредити міцно увійшли в наше життя. 

І це послужило причиною того, що більшість сучасних людей, особливо у віці 20-45 років, стали жити не відповідно до своїх достатків, а на гроші, що взяті в борг. Всім також відомо, що виплачуючи шалені відсотки банку за ці самі позикові гроші, навряд чи хтось зможе розбагатіти найближчим часом. Але бажання придбати якусь дорогу річ або поїхати кудись гарно відпочити і набратися вражень дуже велике, і знаючи наслідки, люди продовжують, все-таки, звертатися до банків.
Однак серед оточуючих є і люди іншого сорту. Вони - багаті. І якщо звернутися до їхньої життєвої філософії, то можна помітити, що в них зовсім інше ставлення до життя. То може саме тому вони й змогли стати заможними?
Дослідники даного феномена вивели 9 основних правил, якими ми хочемо поділитися з вами, дорогі читачі. Можливо, для когось вони послужать дороговказною зіркою в сучасному світі фінансових течій.
Тож почнемо.
1. Багаті люди не бачать нічого поганого, у придбанні старих речей, будь то, машина, меблі або одяг. Вони не заклопотані підняттям своєї самооцінки у власних очах або в очах сусідів. Тут спрацьовує критерій ціни і якості. Якщо стара річ, що продається, виглядає, як нова, то переплачувати вони не будуть. Зекономлені кошти такі люди вважають за краще вкладати в щось більш важливе.
2. Психологія людей багатих відрізняється від всіх інших. Такі члени суспільства воліють не влазити в кредити, щоб потім сплачувати банку необґрунтовано високі відсотки, які становлять іноді місячний дохід навіть найбагатшої людини. Вони купують речі, виходячи з реальних можливостей свого гаманця, не заганяючи себе в фінансову кабалу, позбавляючи при цьому себе радостей життя.
3. У той же час ми часто потрапляємо на вудку помилкової економії, купуючи дешеві речі. Як це відбувається? Давайте розглянемо на прикладі. 
Припустимо ви знаходитесь у взуттєвому магазині. Перед вами стоїть товар вартістю 2000 грн. І тут ви помічаєте взуття гіршої якості, але за більш дешевою ціною, наприклад, 800 грн. Природно, у вашій голові відразу виникає думка про те, що якщо ви купите товар за ціною 800 грн, то дуже добре заощадите. Але що відбувається насправді? Взуття, яке ви придбали за досить невеликі гроші, послужить вам зовсім недовго: розклеїться, розірветься, протрете... І кого ж ви обдурили? Так-так, саме – себе. Багата людина не купуватиме дешевий товар, з тієї причини, що довго він не прослужіть, і знову доведеться щось купувати натомість.
4. Багаті люди відрізняються витримкою. Одного разу психологи проводили експеримент з групою людей, яким було запропоновано два варіанти: або зараз вони отримають 5 доларів, або трохи згодом, але 10. Так от, з усієї групи тільки двоє людей погодилися почекати. Решта були раді отримати свої обіцяні долари миттєво. Висновок: багата людина готова чекати кращих пропозицій, вкладати гроші та отримувати результат через якийсь час. І це його привертає більше, ніж миттєвий прибуток.   
5. Відпочивати люблять усі люди, і це нормально. Багаті люди – не виняток. Але дозволити собі не працювати вони можуть вже задовго до виходу на заслужений відпочинок. І от коли вони вже досягли цієї межі – то не перестають працювати. Чому? Та тому що ці люди захоплені своєю справою, а захоплена людина існувати без діла не в змозі.
6. Ощадливість – ось що характеризує людей заможних. Щодня ми щось купуємо в наших магазинах, і часто трапляється так, що ми купуємо якусь річ, яка нам зовсім не потрібна. Ми потрапляємо на гачки маркетологів. Багаті люди на їх хитрощі не йдуть, купуючи саме те, що їм дійсно треба. Решту вони вкладуть в більш цінні речі. 7. Знижки, акції – це те, що завжди цікаво багатим людям. Якщо є можливість заощадити – чому треба від цього відмовлятися? Тому знижки і різноманітні акції завжди в увазі людей багатих.
7. Знижки, акції – це те, що завжди цікаво багатим людям. Якщо є можливість заощадити – чому треба від цього 
8. Планування бюджету. Якби багаті люди його не планували – вони б і не були багатими. Вони враховують все: доходи і витрати, відсотки за банківськими вкладами, бонуси і подарунки. Кожна копійка у них на рахунку. І тут найголовніше – не обманювати себе і не «забувати» враховувати всі витрати. Спробуйте хоча б протягом одного року зайнятися таким плануванням, і ви зрозумієте, які категорії у вас більш затратні, а де зовсім немає необхідності кидатися грошима.
9. Справді багаті люди не виглядаючи багатими людьми. Їм не треба показувати оточуючим свою спроможність. В основному багаті люди цілком адекватні й нічим практично не виділяються з натовпу. 
Отже, ми прийшли до найголовнішого: багаті люди заробляють статок, щоб жити яскравим і повноцінним життям. Вони не доводять нікому нічого, вони просто отримують задоволення від самого життя та навколишнього світу.
Автор: Олена Нуньєс
 
деньги
бюджет
вещизм