«Барви мови» Одеського медуніверситету

01:03, 25 Березень 2018

У Одеському національному медичному університеті нещодавно відбулася культурна подія.

На початку лютого у вузі з'явилося нове культурне співтовариство студентів і викладачів: відкрився літературно-творчий гурток, що отримав назву «Барви мови».
«Теперь я влюбилась в искусство. 
Здесь в красках таится весь мир…» 
Ці слова студентки VI курсу Галини Заровной можна узяти девізом творчого об'єднання майбутніх медиків і викладачів вузу, яким цікава література у всіх її проявах.
Гурток – це унікальна можливість для студентів та співробітників ОНМедУ проявити свій талант, отримати необхідні знання, друкувати свої твори, брати участь у різноманітних літературних конкурсах, семінарах. 
8 лютого відбулась перша зустріч гуртка. Ініціатива викликала інтерес серед студентства. Учасники, які прийшли на першу зустріч, висловили зацікавлення у декламуванні та написанні власних віршів, поглибленні своїх літературних знань, обміні думками та розвитку свого ораторського мистецтва. Остання навичка буде вкрай необхідна та корисна тим із студентів, хто у подальшому планує наукову кар’єру. 
Зустрічі 13 та 14 лютого проводились у романтичній гостинній, обладнаній творчою майстернею ЦСТ.  Під керівництвом художнього керівника С.О.  Бичкової  зібрались студенти різних курсів, які цікавляться поезією: Заровна Г. (VI курс), Буданова К. (ІІІ курс), Радченко А. (І курс), Зінченко С. (2 курс) та ін.    
Заняття проводять провідні спеціалісти та організатори літературних вечорів. Галяс  Олександр Васильович  –  журналіст,  лауреат  Всеукраїнських конкурсів  «Медіа про медіа»,  конкурсів  «Репортери надії»  та багатьох інших –  займається зі студентками ораторським мистецтвом, підтримує їх при написанні прози та журналістських статей. 
Холдаковська Анастасія – журналіст, письменниця і поетеса, керівник культурного проекту «Відгук», а також поетичної студії «Проміння» та «Клубу поезії та прози Анастасії Холдаковської»,  лауреат різноманітних конкурсів  –  підтримує наших поетів, навчає їх літературній майстерності.
Дякуємо всім, хто прийшов на зустріч!
Запрошуємо всіх бажаючих на наступні зустрічі, які проходять кожну середу о 15:00 у Центрі студентської творчості ОНМедУ, за адресою: Пастера, 2.
Автор: Тетяна Мисечко