BRANNA — ДЛЯ ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ

подушки BRANNA
12:03, 14 Березень 2019

Італійський художник і дизайнер Бруно Мунарі якось сказав: «Дизайнер — це планувальник з почуттям прекрасного».

Ці слова цілком можна віднести до нашої сьогоднішньої героїні: Ганна Бруяке, яка займається одним з найдавніших видів рукоділля  — в'язанням. Анна вибрала досить оригінальну сферу для докладання своїх сил, а саме, виготовлення подушок.

Пані Анно, розкажіть, як давно займаєтеся рукоділлям?

В'яжу з дитинства, з 13 років. Спочатку в'язала батькам, сестрі і родичам подарунки. Два роки тому створила канал на Ютубі «Жіночі руки», де виставляю роботи і викладаю майстер-класи для передплатників.

З чого почалося Ваше захоплення подушками? Що підштовхнуло до цього?

Якось одна жінка на моєму каналі попросила   зв'язати подушки. Я зробила   кілька і сильно цим захопилася. Мені вони навіть почали снитися. Я стала   робити замальовки зі снів. Крім того, це такий товар, який легко купити через Інтернет.

Який спосіб в'язання Ви використовуєте для виготовлення подушок і чому зупинили на ньому свій вибір? У чому його перевага?

Я використовую спосіб в'язання гачком, оскільки його не можна повторити. Він оригінальний і створює своєрідні візерунки. З одного боку вироби, в'язані гачком прості, але в той же час мають родзинку. Я вважаю, що гачок надає їм красу і нестандартність. Спицями теж в'яжу, але перевагу віддаю гачкові. Коли в'яжеш завжди вкладаєш душу у  виріб.  

Чому вирішили в'язати подушки з італійської пряжі?

Я в'яжу більше 20 років, і за цей час використовувала різну пряжу. Але тільки італійська і англійська зарекомендували себе як практичний матеріал. Можу з упевненістю сказати, що подушки з цього матеріалу не втратять вигляд навіть після 30-го прання.  

Як проходить робота над наступною колекцією?

Я багато думаю про інтер'єр, в якому ця подушка буде знаходитися, про людей, які будуть нею користуватися, і лише потім народжується мій виріб. Наприклад, я думала, що ж можна запропонувати для інтер'єру кабінету, і   у мене з'явилася ідея зробити подушку в стилі «чорний квадрат».

Де можна побачити Ваші подушки?

Щоб мій покупець міг «помацати» подушки, розглянути їх, я створила канал на ютубі «ДЕКОРАТИВНІ В'ЯЗАНІ ПОДУШКИ від бренду BRANNA».

Анна, але ж подушки, навіть найкрасивіші, підходять не до будь-якого інтер'єру.   Виникає питання: коли інтер'єр вже створений, чи потрібні вони?

Подушки це прекрасне доповнення і вже до створеного інтер'єру. Я допомагаю клієнтам підібрати колекцію, яка їм підходить. Якщо Ви декоруєте вітальню до нового року: ялинка, гірлянди, а диванні подушки в новорічному стилі доповнять атмосферу. Під час свят люди більшу частину часу проводять удома або ходять в гості. Але ж так приємно, коли в будинку особлива обстановка.

Який розмір подушок?

Всі подушки я роблю в одному розмірі: 40х40 см. Тому, змінивши чохли на подушках, можна змінити й інтер'єр.

Розкажіть про свої колекції. Скільки їх, і які вони?

На даний момент у мене їх три: «Кава з молоком», «Весна» і «Літо». У листопаді вийде новорічна, а навесні планую створити колекцію для кабінетів.

Чи підходять Ваші подушки до садового інтер'єру?

Звичайно, подушки зроблять більш комфортним перебування в саду. Та й будь-яку подушку можна зробити в іншому кольорі, щоб вона гармонійно поєднувалася з інтер'єром саду.

Які додаткові послуги Ви надаєте?

Індивідуально розробляємо дизайн подушки на прохання клієнта, можемо терміново виготовити або доставити подушку. Також змінити колір виробу за бажанням.

Анна, коли довго займаєшся якоюсь справою, виникає бажання поділитися своїми знаннями і досвідом.   Скажіть, чи є у Вас   учні з в'язання?   В якій формі Ви їх навчаєте?

Є, і я дуже засмучуюсь, коли у них щось не виходить. В першу чергу, намагаюся зацікавити і надихнути їх на створення виробів. Радію, коли у них є досягнення. Крім того, я веду онлайн-заняття і,   якщо мій учень чогось не розуміє, намагаюся ще раз пояснити або зняти відео, де розповідаю, як потрібно правильно зробити.

Крім в'язання,   чим ще займаєтеся?

Працюю ведучою каналу «Дитячі руки», викладаю в недільній школі. На каналі я виставляю роботи і вироби для дітей, займаюся благодійністю. Планую в червні поїхати в дитячий табір, де будуть діти з інтернатів і працювати там   лідером загону.

Де Вас можна знайти, щоб замовити такий виріб?

У мене є група вконтакті   https://vk.com/club143834781 ,

сторінка в фейсбуці   https://www.facebook.com/pillows.branna/?ref=aymt_homepage_panel   і інстаграм   @ Pillows_branna.

Можна писати мені і на пошту:   pillowsbranna@gmail.com

Автор: Анастасія Степаненко