BRANNA – ВИРОБИ, ЩО ДОПОВНЮЮТЬ ВАШ ІНТЕР’ЄР

подушки
05:11, 30 Листопад 2017

Італійський художник, дизайнер Бруно Мунари якось сказав: «Дизайнер - це планувальник з почуттям прекрасного».

Ці слова цілком можна віднести до нашої сьогоднішньої героїні: Ганни Бруяко, яка займається одним з найдавніших видів рукоділля - в'язанням. Анна вибрала досить оригінальну сферу докладання своїх сил, а саме виготовлення подушок.

Пані Ганно, розкажіть, як давно Ви займаєтеся рукоділлям?

- В'яжу з дитинства, з 13 років. Спочатку в'язала батькам, сестрі і родичам подарунки. Два роки тому створила канал на Ютубі «Жіночі руки», де виставляю роботи і викладаю майстер-класи для передплатників.

  
З чого почалося Ваше захоплення подушками? Що підштовхнуло до цього?

- Якось одна жінка на моєму каналі попросила зв'язати подушки. Я зробила кілька і сильно цим захопилася. Мені вони навіть почали снитися. Я стала робити замальовки зі снів. Крім того, це такий товар, який легко купити через Інтернет.

Який спосіб в'язання Ви використовуєте для виготовлення подушок і чому зупинили на ньому свій вибір? У чому його перевага?

- Я використовую спосіб в'язання гачком, оскільки його не можна повторити. Він оригінальний і створює своєрідні візерунки. З одного боку вироби, в'язані гачком прості, але в той же час мають родзинку. Я вважаю, що гачок надає їм красу і нестандартність. Спицями теж в'яжу, але перевагу віддаю гачку. Коли в'яжеш - завжди вкладаєш душу в виріб. 

Чому вирішили в'язати подушки з італійської пряжі?

- Я в'яжу більше 20 років, і за цей час випробувала різну пряжу. Але тільки італійська і англійська зарекомендували себе як практичний матеріал. Можу з упевненістю сказати, що подушки з цього матеріалу не втратять вигляд навіть після 30-ти прань. 

Як проходить робота над наступною колекцією?

- Я багато думаю про інтер'єр, в якому ця подушка буде знаходитися, про людей, які будуть нею користуватися і потім народжується мій виріб. Наприклад, я думала, що ж можна запропонувати для інтер'єру кабінету і у мене з'явилася ідея зробити подушку в стилі «чорний квадрат».

Де можна побачити Ваші подушки?

- Щоб мій покупець міг «помацати» подушки, розглянути їх, я створила канал на ютубі «ДЕКОРАТИВНІ В'ЯЗАНІ ПОДУШКИ від бренду BRANNA».

Анна, але ж подушки навіть найкрасивіші підходять не до будь-якого інтер'єру. Виникає питання: коли інтер'єр вже створений, чи потрібні вони?

- Подушки це прекрасне доповнення і до створеного інтер'єру. Я допомагаю клієнтам підібрати колекцію, яка їм підходить. Якщо Ви декоруєте вітальню до нового року: ялинка, гірлянди і диванні подушки в новорічному стилі доповнять атмосферу. Під час свят люди більшу частину часу проводять удома або ходять в гості. Але ж так приємно, коли в будинку особлива обстановка.

Який розмір подушок?

- Всі подушки я роблю в одному розмірі 40х40 см. Тому змінивши чохли на подушках, можна змінити й інтер'єр.

Розкажіть про свої колекції. Скільки їх і які вони?

- На даний момент у мене їх три: «Кава з молоком», «Весна» і «Літо». У листопаді вийде новорічна, і навесні планую створити колекцію для кабінетів.

Чи підходять Ваші подушки для садового інтер'єру?

- Звичайно, подушки зроблять більш комфортним перебування в саду. Та й будь-яку подушку можна зробити в іншому кольорі, щоб вона гармонійно поєднувалася з інтер'єром сада.

Які додаткові послуги Ви надаєте?

- Індивідуально розробляємо дизайн подушки на прохання клієнта, можемо терміново виготовити або доставити подушку. Також змінити колір виробу за бажанням

.
Анна, коли довго займаєшся якоюсь справою, виникає бажання поділитися своїм знанням і досвідом. Скажіть, чи є у Вас учні з в'язання? В якій формі Ви їх навчаєте?

- Є, і я дуже засмучуюсь, коли у них щось не виходить. В першу чергу намагаюся зацікавити і надихнути їх на створення виробів. Радію, коли у них є досягнення. Крім того, я веду онлайн-заняття і якщо мій учень чогось не розуміє, намагаюся ще раз пояснити або зняти відео, де розповідаю, як потрібно правильно зробити. 

Крім в'язання, чим ще Ви займаєтеся?

- Працюю ведучої каналу «Дитячі руки», викладаю в недільній школі. На каналі я виставляю роботи і вироби для дітей, займаюся благодійністю. Планую в червні поїхати в дитячий табір, де будуть діти з інтернатів і працювати там лідером загону.

Де Вас можна знайти, щоб замовити такий виріб?

- У мене є група в контакті сторінка в фейсбуці і інстаграм.
Можна писати мені на електронну адресу.

Автор: Анастасія Степаненко