ДНІ ЄВРОПИ В ОДЕСІ

дни европы в одессе
12:03, 14 Березень 2019

18-20 травня в Одесі пройдуть традиційні заходи в рамках фестивалю «Дні Європи».

Так, 18 травня, о 13:00, перед будівлею нової мерії на вул. Косівська, стартують заходи проекту «Європейська культура». Організатори готують для гостей літературні читання, вікторини, виступи творчих колективів Одеси і оркестру ГУ Нацполіціі в Одеській області. Останні виконають мелодії з творів європейських композиторів.

Біля Карантинної аркади в парку Шевченка стартує фестиваль «Порохова вежа», а у дворику Музею-квартири Леоніда Утьосова, о 17:00,   відбудеться відкриття скульптури «Одеська бабуся» і святкове чаювання.

На площі перед театром музкомедії ім. Водяного, о 18:00, проведуть флешмоб «Європейська література в музиці».

Центральним днем святкування стане 19 травня. Передбачена різноманітна і велика програма, учасниками якої можуть   стати одесити і гості з різних областей України.

Об 11:00 на Думській площі буде представлена європейська кухня, всі акредитовані в Одесі консульства, дуже серйозна концертна програма.

Об 11:30 на Театральній площі Національний оркестр під управлінням Хобарта Ерла виконуватиме концертну програму з творів австрійських композиторів.  

Об 12:00 на території Міського саду одесити і гості міста стануть глядачами літературно-музичної композиції, поставленої гостями дружньої Румунії. Тут же відбудеться вечір іспанського танго.

Шумно і весело буде   на вулицях, названих на честь міст-побратимів Одеси Варненській і Сегедскій, а також на Італійському бульварі.

У неділю, 20 травня, на Приморському бульварі пройде виставка національних страв народів Європи, а також майстер-класи за участю   видатних шеф-кухарів.

«В рамках Днів Європи будуть представлені також польська, грецька, болгарська, італійська, французька культури», повідомила Тетяна Маркова на брифінгу в прес-центрі «Одесит». Вона так само підкреслила, що в дні святкових заходів вулиці міста  не перекриватимуть, і громадський транспорт ходитиме в звичайному режимі.