До 30-рчного ювілею ШСП

08:06, 21 Червень 2018

Театр «Школа сучасної п'єси» в 10-й раз приїде в Одесу порадувати глядачів своїми неординарними постановками.

Напередодні 30-го ювілейного сезону, театр «Школа сучасної п'єси» практично в повному складі вирушає в улюблену Одесу в 10-й раз порадувати глядачів неординарними постановками.
З 7 по 11 липня 2018 року одесити побачать три вистави свого земляка, талановитого режисера Йосипа Райхельгауза.
7 липня Російському театрі – «Помер-шмумер, аби був здоровий».
Режисер побудував свій спектакль на текстах 250 єврейських анекдотів, висловів, афоризмів і парадоксів. Події відбуваються в типовому дворику –можливо, одеському, а може бути – в якомусь іншому, куди долітають бризки моря, і де люди живуть за законами не завжди дружної сім'ї.
8 липня в Російському театрі – «Шинель / Пальто». У виставі артисти грають не тільки з текстом Гоголя, а й з глядачами: ви відразу і не зрозумієте, коли спектакль почався, коли він закінчився, і не встигнете озирнутися, як самі опинитеся учасником дії.
Дмитро Хоронько зіграє відразу кілька ролей - від автора до Примари Башмачкіна, актори покажуть, як драматичні артисти можуть наживо співати й водночас танцювати на льоду, а в кінці всіх чекає сюрприз: усі глядачі зможуть УВІЙТИ В ГОГОЛІВСЬКУ ШИНЕЛЬ.
9, 10, 11 липня в театрі на Чайній – «Врятувати камер-юнкера Пушкіна». Спектакль – історія невдалого подвигу. Глядач потрапляє з минулого століття, де вирує життя головного героя (70-е, 80-е, 90-е), в епоху великого поета, з балами, дуелями, дамами та кавалерами. Вистава дає приголомшливу можливість простежити всі шляхи в долі Пушкіна. А там вже кожен сам для себе вирішить, що призвело до загибелі великого поета ...
Чудова режисура і блискуча гра акторів подарують глядачеві яскраві враження. Адже Євреї, Гоголь, Пушкін – в Одесі, як вдома!
Детальніше про все тут:
www.youtube.com/watch?v=dO9aTWbbHTk – «Шинель/Пальто»
www.youtube.com/watch?v=EcObYPoVT78 – «Умер-шмумер, лишь бы был здоров»
www.youtube.com/watch?v=sAuzM_gXtlg – «Спасти камер-юнкера Пушкина»
Посилання на купівлю квитків:
https://odessa.kontramarka.ua/ru/event/umersmumer-lis-by-byl-zdorov-4707...– «Умер-шмумер, лишь бы был здоров»
https://odessa.kontramarka.ua/ru/spasti-kamerunkera-puskina-47117.html – «Спасти камер-юнкера Пушкина»