«Душа тисячоліть шукає себе в слові…»

творчий фестиваль ОНМедУ
06:03, 23 Березень 2018

У Центрі студентської творчості ОНМедУ пройшов творчий фестиваль «Душа тисячоліть шукає себе в слові…» 

Цей рядок з вірша великої української поетеси Ліни Костенко став назвою творчого фестивалю, який пройшов у Центрі студентської творчості Одеського національного медичного університету. Прикметно, що цей захід відбувся за ініціативи студентів вузу, а організаторами фестивалю виступили  Центр студентської творчості разом із кафедрою суспільних наук ОНМедУ.  
На суд журі студенти представили 12 номерів у таких жанрах, як виразне читання, вокал, авторська пісня, хореографічна композиція.  Лунали вірші Л.Костенко та пісні на її слова. Також студенти підготували оригінальний театрально-пластичний номер.  
Учасників конкурсу представляли ведучі  М.Кабачок та І.Балабан. 
Обрати кращих мало представницьке журі, до складу якого увійшли завідувач кафедри гігієни та медичної екології, письменник і художник В.В.Бабієнко, завідувачка кафедри суспільних наук  О.О.Сікорська, художній керівник ЦСТ С.О.Бичкова, а також відомі журналісти – О.В.Галяс та А.Б.Холдаковська. 
Після досить жвавої дискусії  журі оприлюднило результати творчого змагання. 
Володарями першої премії у різних номінаціях стали: Г.Заровна, С.Зінченко, Ю.Жабко; тріо читців – К.Коваленко, К.Павлова і В.Цихоня; вокальний дует А.Ісмаїлова та О.Фещук, а також танцювальний колектив «Amazonki».
Другу  премію отримали – вже персонально – В.Цихоня та К.Коваленко.
Лауреатами конкурсу стали: В.Кобець, К.Павлова, І.Черкіс та М.Янковенко.
Призери та лауреати фестивалю отримали дипломи, а володарі перших премій – також  подарункове видання «Ночь поцелуев, или Одесский декамерон».  Авторка цієї книги  Марія Манько, випускниця ОНМЕдУ, передала свої книги спеціально для кращих учасників фестивалю. 
Втім, переможених на цьому святі мистецтв  не було, бо усі учасники та числені глядачі отримали задоволення, доторкнувшись до творчості видатної доньки  українського народу – Ліни Костенко. 
Автор: Тетяна Мисечко