Фестиваль, що став брендом

весна
09:03, 29 Березень 2018

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження в Одесі у спектаклях, літературних зустрічах та ін.

Фестивальний ювілей під знаком спільних ініціатив і новаторських проектів «Французька весна» знову приходить в Україну, і в її ритмі протягом квітня житимуть Київ, Бердичів, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Рівне та Харків. В Одесі Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні, Альянс франсез Одеси за підтримки Одеської міської ради та чисельних урядових і неурядових інституцій України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.
Фестиваль, пропонує кожного року новаторські проекти і є простором обміну, креативу, розваг та копродукцій. Фестиваль, на який очікують, як і на прихід календарної весни – з радістю і передчуттям новизни та несподіванки. Фестиваль, що не міняє формату протягом 15-ти років.
Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження в Одесі у спектаклях, літературних зустрічах, кінопоказах, концертах. Французькі гості «Французької весни» будуть діалогувати з українськими глядачами, слухачами, як через творчість на сценах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками. Щоб усвідомити розмаїття подій, гостей та форматів,  варто  тільки  поглянути  на  календар  «Французької  весни».  
ПАРТНЕРИ  «ФРАНЦУЗЬКОЇ ВЕСНИ» 
Генеральні партнери: КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК та мережа готелів PREMIER HOTELS AND RESORTS
Ексклюзивний партнер кінопрограми: UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP 
Офіційний партнер програми в Києві та Одесі: LOUIS DREYFUS COMPANY UKRAINE 
Офіційний авіаперевізник: AIR FRANCE/
Страховий партнер: AXA Страхування
Енергетичний партнер: ENGIE
Алкогольний партнер: Французький аперитив LILLET BLANC /
Сирний партнер: ПАТ БЕЛЬ ШОСТКА УКРАЇНА
Генеральний медіа-партнер: ЕСПРЕСО / Медіа-партнер: BODO
ПАРТНЕРИ  «ФРАНЦУЗЬКОЇ ВЕСНИ» В ОДЕСІ: 
Постійний партнер: GROUPE ATLANTIC / Розміщення артистів: PREMIER GENEVA HOTEL/ Продюсерська компанія: АРСЕНАЛ / Гастрономічні партнери: АШАН,   SANTIM,   ELLADA    CATERING    / Солодкий   партнер:   PIERRE    LA    SWEET    BOUTIQUE /
Медіа-партнер: FOLLOWERS AFISHA ODESSA
Квітень  житиме  у ритмі «Французької весни»! Приєднуйтесь!