Кліп «Цунамі» Світлани Тарабарової

Тарабарова Світлана
01:11, 16 Листопад 2017

Популярна українська співачка Світлана TARABAROVA зняла кліп на свій новий трек «Цунамі».

Зйомки музичного відео для самої сонячної виконавиці в українському шоу-бізнесі проходили в Києві. На знімальному майданчику було досить шумно, тому що одним з центральних елементів кліпу «Цунамі» стали сирени тривоги.
Презентація треку відбулася минулого тижня, а головною ідеєю синглу стало «цунамі» у взаєминах між людьми. Пісня «Цунамі» стала продовженням нового вектора творчості артистки. Стильний саунд, яскравий образ і справжнє цунамі почуттів TARABAROVA обіцяє показати й у своєму новому кліпі.
«Підготовка до кліпу повністю поглинула мене. Репетиції, підбір образів, кастинг акторів, проби мейк і освоєння локацій. Ми дуже старалися, щоб втілити історію справжньої пристрасті, тих переживань, які вирують у стосунках між чоловіком і жінкою, при цьому незмінно залишаючись на світлій стороні, - поділилася співачка. - Зауважте, що на відміну від зйомок більшості кліпів українських артистів, обійшлося без негативних моментів - ніхто не падав, не ламав рук, ніг або техніку. Весь негатив змила позитивна хвиля музичного цунамі ».
Режисером свіжого відео TARABAROVA виступив один з найбільш затребуваних українських кліпмейкерів - Тарас Голубков. Глядачі зможуть побачити «Цунамі» вже зовсім скоро: в кінці листопада відеосюжет з'явиться на екранах музичних телеканалів країни.
Джерело: http://prbatteries.com/
 
Тарабарова
Тарабарова