Коко Шанель: «Мода – відбиток епохи»

коко шанель
11:04, 27 Квітень 2018

За словами Ірини Костової, стилістичне спрямування бренду KOSTOVA - елегантна класика.

Сучасні люди стали більш прагматичними й цінують свій час набагато більше, ніж це було раніше. Навряд чи вони побажають його витратити на спроби розгледіти, можливо навіть багатий внутрішній світ жахливо вдягненої людини. Як імідж-мейкер, я раджу кожному ввести в своє життя трохи моди, але ні в якому разі не раджу надягати на себе все підряд «тому що це всі носять». Необхідно знайти свій стиль, який підкреслить сильні риси вашого характеру. Головні вимоги при цьому – комфорт, гармонія, впевненість у собі. Ці три стани через одяг демонструватимуть ваш внутрішній світ у всій красі.
ЯК Я ПРИЙШЛА В ЦЮ ПРОФЕСІЮ
Попри те, що я дизайнер одягу, і ця професія передбачає слідування моді та трендам, я сама досить консервативна людина, і не потрапляю під вплив моди. Ця професія в останні роки стала дуже популярною серед представниць прекрасної статі. І навіть не маючи спеціальної освіти, будь-яка дівчина може для себе вирішити, що вона дизайнер одягу, створити сторінку в Інстаграмм, нашити енну кількість моделей і почати свою «творчу кар'єру», яка так само раптово і завершиться... Воно й зрозуміло: кожна хоче стати ніяк не менше, ніж другою Коко Шанель.
Моя історія творчості почалася ще в глибокому дитинстві. У віці шести років ми разом з подругою визначили свої майбутні професії: вона хотіла бути дизайнером одягу, а я – топ-моделлю. Так з нас утворився творчий тандем, в якому замість ігор час витрачався на пошиття колекції одягу. Ми показали її на найближчому святі, коли батьки зібралися за святковим столом.
Як ви вже могли здогадатися, як моделі виступали ми з подругою. Це заняття надавало нам колосальне задоволення, особливо коли ми отримували як винагороду за виконану роботу овації наших глядачів-родичів і грошові кошти. 
З цієї історії я роблю висновок, що у мене є вроджений потенціал. Бабуся шила прекрасні речі. Можливо, і художники в нашому роду були, але історія про це замовчує... 
Я згадала про цей епізод три роки тому, коли заснувала свій бренд і знайшла себе в цьому житті.
У класичному розумінні, створення дизайну одягу повинно йти ззовні. Однак я не женуся за лаврами ординарної людини зі стандартним мисленням. У кожний свій виріб я вкладаю частинку своєї душі, своє бачення краси й любові в цьому світі. Тому я зупинила свій вибір на стилістичному напрямку елегантної класики – одягу, яка поза часом. Вона додає жіночності та привабливості, прикрашає фігуру. 
Особливістю дизайнерського одягу є те, що він завжди випускається лімітовано. Для створення використовуються натуральні тканини високої якості. Вони приємні на дотик, не викликають алергію й зберігають колір і форму тривалий час. Колекції випускаються раз на сезон і відповідають віянням моди.
Я постійно перебуваю в пошуку нових джерел натхнення для своїх колекцій. У цьому мені допомагають малярство і любов до класичної музики, подорожі та театр.
Пройшовши частину свого життєвого шляху, я зрозуміла дві речі: мрії збуваються! Ніколи не можна боятися мріяти й ні в якому разі не можна обмежувати себе в цьому! Улюблена справа може бути улюбленою роботою, приносити задоволення й хороший дохід!
ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ
Зараз на своєму шляху я зустріла людину, з якою у мене утворилася творча спілка, і ми разом готуємо нову колекцію. Єдина її схожість з попередніми колекціями – такий же високий рівень якості. Тому найближчим часом можна буде придбати продукт нашої спільної творчості! Ми докладемо максимум зусиль, щоб створити справді оригінальні й прекрасні речі й аксесуари високої якості та за прийнятною ціною.
ДЛЯ ДОВІДКИ. Бренд KOSTOVA існує на ринку України з 2015 року. Успішно реалізується в Києві та Одесі. У 2017 році ми вийшли на російський ринок, після зйомки в самому популярному комедійному шоу в Росії – Comedy Сlub.
З усіма новинками можна ознайомитися на офіційному сайті, а також на сторінці в instagram. Можна зателефонувати безпосередньо за номером +38 (097) 866 59 59.
Автор: Ірина Костова
Джерело: www.kostova-fashion.com
Переклад: Олена Нуньєс