Конкурс пам'яті Серафими Могилевської

04:04, 03 Квітень 2018

Завершена подача заявок на участь в фортепіанному конкурсі пам'яті Серафими Могилевської.

Географія дітей-піаністів, які вирішили змагатися в першому в історії ODESSA CLASSICS конкурсі приголомшує! Записи своєї гри надіслали юні музиканти з 25 міст. На наш конкурс подалися піаністи з 16 областей України – Київської, Одеської, Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Івано-Франківської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Черкаської, Чернігівської, Рівненської та Хмельницької. 
Головний успіх конкурсу в тому, що поряд з великими містами України, свої заявки відправили юні піаністи з маленьких міст, таких, як, наприклад, Волноваха і Сєвєродонецьк!
Вже 10 квітня ми оголосимо результати відбіркового туру – за результатами відео.
«Живі» прослуховування пройдуть з 26 по 28 травня в Одесі.
26 травня – I тур
27 травня – II тур.
28 травня – церемонія нагородження переможців і гала-концерт.
Головний приз, який отримає переможець Дитячого конкурсу ім. Серафими Могилевської – сольний виступ на оpen-air концерті ODESSA CLASSICS, який відбудеться на Потьомкінських сходах  8 червня 2018 року.
Міжнародне журі конкурсу: Анатолій Кардашев, (голова журі), професор, Засл.діяч мистецтв України (м. Одеса); Олександр Могилевський, концертний виконавець, педагог (м. Брюссель, Бельгія); Артур Яронь, концертний виконавець, директор музичної школи (м. Кельце, Польща); Йожеф Ермінь, професор, Засл. арт. України (м.Львів); Юрій Кот, професор, Засл. арт. (м. Київ); Євген Лисюк, директор ССМШ ім. П. С. Столярского, Засл. працівник культури України (м. Одеса).
Нагадаємо, в перше фортепіано конкурсі ім. Серафими Могилевської беруть участь діти від 11 до 15 років включно, незалежно від музичних навчальних закладів, в яких вони займаються, оцінок, наявності або відсутності попередніх перемог і рекомендацій з місця навчання. Всі прослуховування проходитимуть публічно. Участь в конкурсі безкоштовна – ніяких внесків не потрібно.
Головна мета конкурсу – пошук та підтримка талановитих молодих музикантів, збереження національних традицій в сфері професійної музичної освіти, пропаганда української виконавської фортепіанної школи.
Засновник і організатор конкурсу – фестиваль ODESSA CLASSICS
Почесний президент конкурсу – народний артист України Олексій Ботвінов, глава фестивалю ODESSA CLASSICS. 
Меценат конкурсу – компанія «Еконія» – інноваційне українське підприємство, яке займається виробництвом та дистрибуцією питної води і дитячого харчування.
Детальніше про конкурс  ім. Серафими Могилевської  і сам фестиваль, можна почитати тут: www.odessaclassics.com