«Країна Мрій» від Олега Скрипки

Олег Скрипка
01:12, 20 Грудень 2017

Напередодні дня Святого Миколи наш портал отримав відеопоздоровлення від Олега Скріпки і групи ВВ.

День Святого Миколая – це день, коли відбуваються дива, загоюються душевні рани, здійснюються потаємні мрії, які спроможний втілити лише чарівник Миколай. Саме з нагоди цього свята ВВ презентує відео-мультик «Країна Мрій», який допоможе дорослим відчути світ крізь дитяче сприйняття. Мультяшні картинки передають простим сюжетом глибокі життєві цінності і почуття – любов і підступність, добро і зло.
«Кліп просякнутий ідеєю неминучого торжества добра. Адже і в  казці, й у житті, чорну смугу змінює світла, а добро – бере гору над злом. Часом, ми не відчуваємо беззахисності і вразливості наших дітей. Адже не здатні сприймати світ таким, яким бачать його вони. Через це дітлахи, часом, не отримають захисту, якого потребують та очікують від нас. Наше відео допоможе батькам  поглянути на світ очима дитини», – зазначає фронтмен ВВ Олег Скрипка.
У мультику використано образ чарівної парасольки. Вона захищає від родинних штормів і негоди у людських взаєминах. У переддень Святого Миколая усім нам залишається вірити у диво і чекати добра, миру і кохання. Віримо, що він подарує це диво кожному з нас і усій нашій Україні.
Інформація надана компанією «Країна Мрій».
Адміністрація порталу поздоровляє всіх своїх читачів і гостей з днем Святого Миколи і бажає всім всього найдобрішого і світлішого в сім'ї і особистому житті.