«ЛАБОРАТОРІЯ УСПІХУ» ЗАПРОШУЄ

Лаборатория Успеха
12:03, 14 Березень 2019

17 травня «Лабораторія Успіху» запрошує всіх бажаючих на чергову бізнес-зустріч.

Формат заходу бізнес-ланч. Неформальна атмосфера, в якій ви можете почути інформацію «з перших вуст», познайомитись зі спікером, задати дійсно важливі для вас питання.

Організатор заходу   Людмила Балагура   —  засновниця   «Лабораторії Успіху», сертифікована бізнес-тренера, коуч, консультант, ведуча гри Lady`s Cash, організаторка і ведуча заходів.

Спікер заходу   Ольга Чернега   маркетолог до мозку кісток вже 19 років.   У неї маркетинг в покликанні, освіті та професії.

Протягом останніх семи років займається створенням «воронок продажів» в сфері послуг і онлайн-освіти,   а також просуває в мережі експертів та тренерів.

Ніші, в яких Ольга володіє багатим досвідом: психологія, бізнес-тренінги, імідж-тренінги, гомеопатія, арт-тренінги, послуги з автоматизації обліку та управління, управлінський консалтинг, комп'ютерна техніка.

До кожного проекту відноситься, як до свого власного.

Кращий результат потроєння доходу підприємця через три місяці після виходу в онлайн.

Кейси по реалізованим проектам з результатами можна подивитися тут:    www.chernega.pro  

«Якщо ви успішні в оффлайн і відчуваєте, що межі міста / області / країни вам стали тісні, перебирайтеся в онлайн, де кордонів майже не існує. У тому числі і кордонів вашого доходу », говорить   Ольга Чернега.

Програма заходу:

1. Нетворкінг.  

2. Кава-брейк.

3. Виступ спікера на тему «Воркшоп  Воронка Продаж».

4. Відповіді на запитання учасників зустрічі.

Попередня реєстрація тут:    www.bit.ly/2qA6f42