Лілія Рекун: «Займатися любов’ю – наука»

Лілія Рекун
11:11, 25 Листопад 2017

Що таке інтимна гімнастика й навіщо це потрібно жінкам, поділилася з нами тренер Лілія Рекун.

Ліля, у тебе досить незвичайна професія. Розкажи, будь ласка, чому ти вибрала цей напрям?
– Коли мені було 19 років, подруги часто запитували, наприклад, як лікується цистит. Я не знала, що їм відповісти. Але мені й самій все це було цікаво, й пошуки відповіді підвели мене до того, що я почала цікавитися жіночим здоров'ям. Щоб бути обізнаною в цій темі, вивчала спеціальну літературу, розпитувала знайомого лікаря-гінеколога, й нарешті вийшла на прізвище Кегеля. 
ДЛЯ ДОВІДКИ Арнольд Кегель – американський гінеколог середини 20 століття з німецьким корінням, займався відновленням жіночого здоров'я. Перший розробив вправи для розвитку м'язів промежини, які, при правильному тренуванні, допомагали у профілактиці й лікуванні захворювань сечостатевої сфери жінок, причому навіть без операційного втручання. Прийшов він до цього через те, що після гінекологічних операцій через деякий час проблеми у жінок виникали знову, причому з великими ускладненнями.
Але, цікавитися і пов'язати життя з професією – це абсолютно різні поняття. Скажи, що було після того, як ти дізналася про методику Кегеля? Які були подальші дії? 
– Я стала завзято вивчати це питання, шукала викладачів,  які б мені допомогли все освоїти. І знайшла, брала уроки. До мене навіть приїжджали з Росії, щоб тут, в Одесі, вчити мене премудростям інтимної гімнастики, і при цьому я тримала все в найсуворішому секреті. 
Пропустивши ці знання через себе, пройшовши всі тренінги та навчившись володіти інтимними м'язами, я вирішила відкрити щось на кшталт школи або курсів, щоб допомагати жінкам у вирішенні проблем сексуального характеру.
Які клієнтки звертаються до тебе? Як би ти описала свою цільову аудиторію? 
– Буває, що приходять клієнтки зі скаргами на неможливість завагітніти. Є категорія клієнток, яких мало цікавить гінекологічне здоров'я, вони здорові, але мають потребу відчувати не 2-3 оргазми, а, наприклад, мінімально – 10. Ще до мене приходять жінки, які хочуть, щоб чоловікові було добре під час їхньої інтимної близькості, щоб він не дивився на інших жінок і не хотів піти «наліво». 
Тобто, кожна жінка може відчувати мінімально 10 оргазмів? Яке ж максимальне число?
– У мене є майстер-клас «13 видів жіночого оргазму», і ще два я даю в подарунок, але їх не кожна жінка може випробувати, це більш високий рівень. А 13 видів можна навчитися відчувати при бажанні, тільки потрібно докласти до цього зусилля. 
Так, мабуть, в інтимній гімнастиці, як і в будь-якій справі, тільки системна праця й бажання дають результат...
– Інтимні м'язи поводяться точно так, як і всі інші, та їх потрібно просто прокачувати, як м'язи преса або спини й сідниць.
У тебе вже досить великий досвід тренера. Напевно, ти побачила безліч людей з різними проблемами в сфері жіночого здоров'я... Розкажи, як змінюються люди після проходження твоїх тренінгів? Можеш привести якісь яскраві приклади? Можливо, були буквально разючі, приголомшливі зміни? Адже від здоров'я залежать всі сфери життя, воно впливає на загальний емоційний фон в цілому. Є історії в стилі «До і Після»? 
– Я завжди наводжу в приклад свою найстаршу клієнтку – Жанну. Вона до мене прийшла у віці близько 75 років, у неї була остання стадія опущення матки. Вона відчувала величезні незручності в зв'язку з цією проблемою. Жанна була вже десять років вдовою до цього часу. Коли вона прийшла до мене, то сказала: «Діти й онуки виросли, і я готова займатися здоров'ям. Допоможи мені!» Я на той час знала багато з теорії, але не знала, як саме, і що робити на тій стадії опущення, яка була у Жанни. Операційне вирішення проблеми навіть не розглядалося, бо людина вже похилого віку, й серце могло просто відмовити під час наркозу.
І ось, ця вельми літня жінка – просто еталон для наслідування молодим. Жанна почала ретельно займатися, не пропустила жодного тренування, все робила настільки старанно й чітко, що у неї все відновилося! Спочатку ми займалися з нею чотири рази на тиждень, потім – три, і два. 
Зараз Жанні 81 рік, вона вийшла заміж за чоловіка, який молодший за неї на 30 років, вони чудово живуть, подорожують світом. Чоловік від неї в захваті, вона не знає ніяких проблем, пов'язаних з жіночим здоров'ям. Крім того, вона займається сексом з чоловіком і отримує оргазми! І це в такому віці! Ось, до чого треба прагнути: тоді й сім'ї будуть міцні, й поглядів чоловіків «наліво» не буде. Це мій найяскравіший приклад. Жанна дала згоду на те, щоб я описала в своїй книзі «Жінка на всі 100%» її історію. Адже це справжнісінька та сильна мотивація для жінок зайнятися своїм здоров'ям.
Ліля, відомо, що в кожній справі є свої труднощі... Скажи, з якою головною проблемою ти зіткнулася під час роботи? Адже напевно в роботі тренера з інтимної гімнастики виникає ряд складнощів, до того ж, певну думку формує суспільство...
– Перш за все – несхвалення цього дорослими людьми, вони не хочуть чути, для чого це. Молоді люди, теж спочатку не розуміють, для чого це потрібно, соромляться говорити про проблеми. Спочатку вони з недовірою ставляться до мене, але пізніше, дізнавшись, що я заміжня, у мене двоє дітей, і я вже більше 10 років займаюся цим напрямом, починають переосмислювати почуте. Пробують займатися. Коли вже пройдено цей бар'єр скутості й недовіри, після декількох тренувань вони бачать позитивні результати. Тоді процес починає приносити їм задоволення, у них з'являється інтерес дізнатися ще щось нове.
Що чекає людину, яка вирішила відвідати твоє заняття? Є якась програма або загальний перелік тем?
– Я проводжу заняття за двома напрямками: інтимний фітнес і тренінги для жінок. За запитом даю індивідуальні заняття та знання. Якщо людина не любить кардіонавантаження, я його не даю. Якщо, навпаки, людина любить динаміку, то я буду давати її. Якщо більше подобаються розтяжки, то будемо робити розтяжки. Так само і з йогою, і з пілатесом – все, що подобається клієнту, те й даю.
Зараз відкривається багато різних об'єднань, що навчають культурі сексу. Чим твоя школа виділяється на загальному тлі?
– Одна з наших переваг – невеликі ціни. Ми хочемо, щоб це було доступно всім, але – не безкоштовно. Свого часу я давала багато безкоштовних занять, мені хотілося ділитися з людьми тим, що я знаю, вмію і можу навчити, але виявилося, що це не цінують. Коли людина заплатила гроші за тренування, вона починає над цим працювати. Тому наша перевага – доступні ціни.
Як людина може потрапити до тебе на заняття? Де вона може знайти інформацію?
– Мати зв'язок із мною або бути в курсі всіх моїх подій ви можете будь-яким зручним для вас способом, в тому числі, зайшовши на мій офіційний сайт: FreshLove.com.ua або написавши мені на пошту: FreshLoveRekun@gmail.com
Однак, щоб отримати швидку відповідь, потрібно зателефонувати на мій телефон: +38 (066) 738-39-45, або відправити смс. Так само я є і в соціальних мережах: 
Автор: Анна Петрова
Переклад: Олена Нуньєс