Магія любові TARABAROVA

Світлана Тарабарова
05:02, 20 Лютий 2018

Тільки про кохання: TARABAROVA дала сольний концерт до Дня святого Валентина у київському Caribbean Club.

У Києві пройшов сольний концерт TARABAROVA до Дня закоханих.
На вихідних у київському Caribbean Club відбувся сольний концерт найсвітлішої співачки українського шоу-бізнесу – TARABAROVA. На півтори години глядачі занурилися у магію любові і музики під назвою «Love Love Love».
Автор і композитор, номінант безлічі національних музичних премій, власниця нагороди «Пісня року», TARABAROVA своєю щирою та сповненою духом свободи творчістю надихає сотні тисяч людей по всьому світу. У кожній пісні - меседж, послання слухачам «розправити крила», віра в те, що «ми в силах змінити все», і нагадування – «якщо шукаєш – вихід є».
До Дня Закоханих для киян і гостей столиці співачка підготувала особливу концертну програму «Love Love Love», назва якої говорить сама за себе: треклист виступу складався виключно з пісень про почуття. У камерній обстановці концерт-холу артистка виконала кращі композиції про кохання за всі 6 років сольної кар'єри. На сцені прозвучали як улюблені слухачам хіти «Добре з тобою», «Цунамі», «Вихід Є», так і пісні з альбомів «Мир Всем», «Вірю. Знаю», а також з унікального проекту «8 недель откровений».
Одним із номерів, який запам'ятався найбільше, став виступ TARABAROVA з піснею «Ты», де артистка акомпанувала собі під укулеле, точнісінько, як під час запису цієї композиції для live-альбому «#Наодинці» під час Всеукраїнського туру.
Перфоманс співачки доповнили незвичайний віджеінг, запальний балет з їх неймовірними танцювальними постановками і музиканти-мультиінструменталісти.
Незабутній голос, енергія і харизма TARABAROVA не залишили байдужими жодного глядача в залі. Разом із артисткою гості вечора дали волю почуттям: сміялися і сумували, згадували моменти з минулого, посміхалися, співали в унісон і танцювали. Обдарувавши гучними оваціями, глядачі не відпустили співачку без виклику «на біс».
Яскрава TARABAROVA з концертом про любов занурила весь Caribbean Club в теплу атмосферу світлої сторони музики. 
Источник: http://prbatteries.com/
 
Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова
Світлана Тарабарова