На честь Бориса Литвака

дом с ангелом
06:06, 10 Червень 2018

Одеситів запрошують обговорити перейменування вулиці Заславського на вулицю Бориса Литвака.

Нещодавно, 15 травня, відбулася зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з родичами і близькими друзями Бориса Давидовича Литвака. 
В ході зустрічі було обговорено питання про перейменування вулиці Заславського на вулицю Бориса Литвака, було вислухано думку сім'ї Бориса Давидовича. Онук Бориса Литвака і продовжувач його справи на посаді заступника голови правління Благодійного Фонду «Майбутнє» – Олексій Литвак зазначив, що сім'я підтримує пропозицію історико-топонімічної комісії.  
За підсумками зустрічі, Геннадій Труханов доручив провести найближчим часом громадські слухання щодо перейменування вулиці Заславського на вулицю Бориса Литвака, а також передбачити розробку проекту благоустрою вулиці з установкою відповідного пам'ятного знака. 
ДЛЯ ДОВІДКИ. Вулиця Заславського – невелика тиха вулиця в центральній частині міста. Крім того, Борис Давидович народився недалеко від цього місця – в будинку по вул. Новосельського, 100 (колишня вул. Островідова).
15 червня о 16 годині, за адресою пл. Думська, 1, відбудуться громадські слухання щодо перейменування вулиці Заславського в Приморському районі Одеси на честь Бориса Давидовича Литвака.
Розпорядження № 454 про скликання громадських слухань підписано міським головою 30 травня 2018 року. Уповноваженими органами, відповідальними за проведення громадських слухань, визначено: Приморська районна адміністрація, департамент внутрішньої політики, департамент культури і туризму Одеської міської ради.
Слухання пройдуть за участю представників історико-топонімічної комісії при виконавчому комітеті Одеської міської ради.
Початок слухань – о 16:00. Початок реєстрації – о 14:30. 
Переклад Олени Нуньєс