Наймасштабніший кліп TARABAROVA

Светлана Тарабарова
09:03, 23 Березень 2018

Співачка Світлана Тарабарова відчинила закулісье зйомок свого наймасштабнішого кліпу.

У Києві,  на кіностудії ім. Олександра Довженка, відбулися зйомки відеокліпу TARABAROVA на нову пісню з майбутнього альбому.
Кожен новий сингл артистки наповнений життєствердним меседжем, який надихає сотні тисяч слухачів TARABAROVA бути самим собою, не здаватися, щиро любити і залишатися на «світлій стороні музики». Всі пісні об'єднує ультрамодний саунд, який стане основою майбутнього альбому.
Назва нового треку TARABAROVA поки не розголошує, але зйомки кліпу на пісню вже відбулися. Відомо, що авторами відеороботи стали молоді українські режисери Manifest Production (Дмитро Шмурак і Діма Маніфест), з якими співачка співпрацює не вперше.
Постановки танцювальних номерів взяв на себе тандем хореографів Олега Жежеля і Світлани Субочевої, а за стиль відповідав Євген Кірієнко.
30-годинні зйомки пройшли в найхолодніший день весни. Незважаючи на всі труднощі, пов'язані з погодними умовами, команді вдалося виконати все задумане. Виконана робота обіцяє вилитися в наймасштабніший відеокліп TARABAROVA. Так, на майданчику було задіяно понад 75 осіб!
Крім того, одну з локацій облаштували рекордною для кліпів українських виконавців кількістю світлових приладів – 200 шт., одних тільки ферм було використано 350 метрів, а для pixel mapping на новітніх приладах Ayrton художники зі світла з компанії «А-Лайт» задіяли 9.600 DMX каналів.
Прем'єра відеокліпу і нового синглу TARABAROVA запланована вже на квітень.
 
Світлана Тарабарова