Новорічне диво

И музыки великой волшебство
02:01, 11 Січень 2019

28 грудня в одеському міському залі відбулася прем'єра казки-мюзиклу "І музики великої диво". Понад 600 одеситів своїми очима змогли побачити чудову історію, а й ви можете доторкнутися до чарівної атмосфері в нашому репортажі.

Прем'єра стала новорічним подарунком від департаменту культури та туризму Одеської міськради і муніципального театру духової музики ім. А. Саліка. Казка для дітей «І музики великої диво ...» заснована на чудовому виконанні сучасних музичних творів камерним оркестром театру, любові до музики і боротьбі добра зі злом. За сценарієм казки головна героїня вистави Маша, правнучка знаменитого одеського скрипаля Сашка-музики, мріє перемогти на Міжнародному конкурсі в Одесі і стати першою скрипкою в оркестрі. І солідний одеський бізнесмен теж мріє, щоб його син Андрій став знаменитим скрипалем. Хлопчик намагається, але тато не бачить істинного таланту сина. Андрій прекрасно співає, але батько всіма силами намагається влаштувати його в оркестр вдаючись навіть до допомоги чорної магії. Андрію, Маші і їх друзям доведеться проявити винахідливість і кмітливість, щоб довести, що перемогти темні сили і зрозуміти один одного завжди допоможе чарівна сила музики. Історія наскільки полюбилася глядачам, що на наступний день, 29 грудня в Муніципальному театрі духової музики ім. А. Саліка, зібралося не менше глядачів, щоб доторкнутися до чудової історії ще раз.

- Муніципальний театр ім. А Саліка має різноманітну палітру напрямів і колектив професіоналів, - сказала директор Департаменту культури і туризму Одеської міськради Тетяна Маркова.

- І настала пора створити і представити новорічну музичну казку для одеситів, яка вийшла на досить високому рівні і має своє нове звучання.

Над новорічним мюзиклом працювали: керівник проекту директор Муніципального театру духової музики ім. А. Саліка - Ірина Тимах; автори сценарію - Михайло Крупник та Інна Іщук; режисер - Михайло Крупник; музичний керівник - головний диригент духового театру Олеся Пістова; хореограф-постановник - чемпіонка Європи з степу Анастасія Шеховцова. Провідні ролі виконали: заслужений артист України Ігор Геращенко, лауреати міжнародних конкурсів: Олеся Пістова, Одетта Імперіалі, Андрій Малинич, Маріам Золоева, чемпіони світу зі степу Тетяна Ковальчук та Анастасія Шеховцова, вихованці студії ірландського танцю «Grand Emerald» чемпіон Східної Європи Олексій Ставріяні і Амсатр Амір. Музичне оформлення - камерний оркестр «Black Sеa orchestra» ОМТДМ ім. А. Саліка; Хореографічне оформлення - студія ірландського степу «Grand Emerald».

Ми розповідаємо про найцікавіші події Одеси (в тому числі - й у форматі відео) та чекаємо на ваші відгуки!

Автор: Інна Іщук

Фото, відео: Інна Іщук, Володимир Богатирьов
 

Фото: Инна Ищук