Новини листопада

новини листопада
07:11, 11 Листопад 2018

Шановні читачі! Ми підготували для вас огляд найцікавіших заходів в Одесі.
 

День кіно: 12 листопада о 10:00  відбудеться концерт Зубіна Мехти. Автор диригує Бетховена, Блакері, Паганіні, Стравінського та Дворжака — З Сарою Чанг Europakonzert 1995, Флоренція. Приєднуйтесь до суперзірки скрипки Сари Чанг, маестро Зубіна Мехта та берлінської філармонії у прекрасний вечір 1995 року в Палаццо Веккьо у Флоренції на щорічному Європаконцерт, що відзначали цього року роботи Бетховена, Стравінського, Дворжака та інших.

Программа:

— Людвіг ван Бетховен, Фіделіо, опера. 72
— Увертюра
— Борис Блакер, оркестрові варіації на тему Паганіні, Op. 26
— Нікколо Паганіні, Концерт для скрипки № 1, оп. 6
— I. Allegro magestoso — Tempo giusto
— Ігор Стравінський, Петрушка, версія 1947 р., бурлеск у чотирьох сценах
— Антонін Дворжак, слов’янські танці, оп. 46
— № 8 у мінор
Режисер: Брайан Великий. 

Місце проведення: Палаццо Веккйо (Флоренція, Італія). 

Дата виробництва: 1995.

12 листопада о 19:00 відбудеться опера «Любов до трьох апельсинів».

Завдяки авангардному режисеру Всеволоду Мейєрхольду, Прокоф’єв відкрив роботу Гоцці. Натхненний цією п’єсою, в якій багато ділянок переплетені, з’являються декілька казкових персонажів, що мають всі властивості «Commedia dell’Arte», Прокоф’єв склав вражений музичний супровід на лібрето, написаний ним російською мовою. Прем’єра відбулася у ліричній опері Чикаго, штат Іллінойс, 30 грудня 1921 року французькою мовою. 

Програма: Сергій Прокоф’єв, Любов до трьох апельсинів, Op. 33 Режисер: Дон Кент. 

Місце проведення: Фестиваль Екс-ан-Прованса (Екс-ан-Прованс, Франція). 

Дата виробництва: 2004. 

Вхід – вільний.

14 листопада о 20:00 відбудеться Концерт Тріо Олексія Пєтухова.

Одесит Олексій Пєтухов — один із кращих джазових піаністів України. Яскравий представник українського джазу давно довів свій найвищий виконавський і композиторський рівень. У його творчій біографії безліч цікавих проектів: як авторських, так і в тандемі з кращими імпровізаторами сучасної джазової сцени: Кевін Махогані, Аллан Харріс, Чанда Рул, Філо Машадо, Джейсон Браун, а також, володар «Греммі» — Грегорі Портер.
Олексій Петухов — рояль, Максим Кондратьєв — контрабас, Андрій Гончаров — ударні.

 Спеціальний гість: Сергій Демура — саксофон.

Вартість квитків — від 98 до 287 грн.

15 листопада о 19:00 відбудеться концерт авторської музики Unlymited.

UNLYMITED — молодий український проект, який представляє свою дебютну програму авторських композицій «Lifetime». Кожна композиція програми — ілюстрація певного життєвого періоду, який має особливу вагу в становленні людини як особистості. Кожна наступна музична історія — новий етап усвідомлення, новий отриманий досвід. У своїй творчості квінтет об’єднує r’n’b, soul і fusion jazz. Особливої сучасності цій музиці надає використання електронних звуків в акустичній концепції. Незвичайні форми і віртуозні імпровізації в поєднанні з простими мелодіями і речитативом. Саме таке розмаїття стилістики композицій, жирно підкреслює головну ідею програми «Lifetime» — відображення спонтанності життєвих подій, їх емоційну барвистість і розмаїття. Музика UNLYMITED відмінно висловлює весь той спектр емоцій, які люди переживають в складний період, період радості, любові і насолоди в житті.  

Вартість квитків дізнаємося за посиланням.

17 листопада о 19:00–21:00 відбудеться концерт Tango Music Project.

Колектив було створено два роки тому. Всі музиканти — солісти оркестру Одеського Національного театру опери і балету, багато хто з них має звання лауреата міжнародних конкурсів. Географія виступів колективу дуже різноманітна. Склад ансамблю Tango Music Project: Олена Іонова (скрипка), Іван Аврятов (скрипка), Юрій Данчев (альт), Євген Довбиш (віолончель), Андрій Селін (контрабас), Леонід Попов (кларнет), Ігор Параду (фортепіано), Сергій Брикайло (баян).

Програма:

1-ше відділення:

 1.  A.Piazzolla — Tango «Ansiedade»
 2.  A. Piazzolla — Intro & «Yo Soy Maria»
 3.  E. Morricone — «Cinema Paradiso»
 4.  L. Searle — «Blues Tango»
 5.  E. Morricone — «Il Postino»
 6.  C. Gardel — Tango «Por Una Cabeza»
 7.  E. Morricone — «Gabriel’s Oboe»
 8.  A. Piazzolla — Tango «Please»
 9.  A. Piazzolla — «Oblivion»
 10.  A. Piazzolla — «Invierno Porteno»

2-ге відділення:

 1.  A. Piazzolla — Tango «Los Suenos»
 2.  A. Piazzolla — «Chiquilin de Bachin»
 3.  A. Piazzolla — «Vuelvo al Sur»
 4.  L. McKennitt — «Tango to Evora»
 5.  A. Piazzolla — Tango «Escualo»
 6.  R. Rodgers — «My Funny Valentine»
 7.  H. Bregovich — «Tango Underground»
 8.  A. Gainullin — Tango «Euphoria»
 9.  A. Piazzolla — «Libertango»
 10.  R. Galliano — «Tango pour Claude»

Вартість квитків: 198–387 грн. Бронювати за посиланням.

З 15 по 17 листопада в Одесі пройде XX міжнародний форум індустрії краси «Style & Beauty». 

До вашої уваги: програма різнопланових майстер-класів, новинки відомих брендів, знайомство з новими марками і технологіями, що з'явилися на б'юті-ринку, а також спеціальні виставкові акції.
Напрямки форуму:

• Професійна косметика по догляду за обличчям і тілом
• Естетична медицина та апаратна косметологія
• Професійна декоративна косметика
• Професійна косметика для волосся
• Ароматерапія
• Нарощування волосся, вій
• Професійні засоби і інструменти по догляду за нігтями, продукція для нарощування нігтів
• Інструменти, обладнання та аксесуари для салонів краси, SPA-центрів
• Інструменти, обладнання та аксесуари для перукарень
• Засоби особистої гігієни
• Тату і пірсинг
• Навчальні центри
• Професійна одяг
• Спеціалізовані видання
• Шугарінг
«Style &  Beauty »- гід для професіоналів б'юті-індустрії!
Слідкуйте за новинами форуму та інстаграму.

Медіа-партнер: Радио Фил.

Організатори: Виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс» і Виставковий центр «Одеський дім». тел: +38 (048) 728-60-68

16 листопада о 15:00 в Одеському літературно-меморіальному музеї А.С. Пушкіна (вул. Пушкінська, 13) Вітальня «Diligans» і Південноросійський Союз Письменників проведуть зустріч-зупинку «Але ми все ті ж ...», присвячену дню народження одного з найвидатніших поетів Срібного Століття Олександру Блоку.

Свої вірші читають: Семен Абрамович, Сергій Главацький, Ірина Дежева, Владислав Китик, Юлія Петрусевічюте, Олександр Хінт і Людмила Шарга. За участю Олени Куклова і Миколи Колодочки (фортепіано).

Ведуча: Людмила Шарга.

Вхід - вільний.

17 листопада о 11:00 в Національному університеті "Одеська юридична академія" відбудеться День відкритих дверей. Вуз звернувся до майбутніх абітурієнтів:

Шановні майбутні абітурієнти! Національний університет «Одеська юридична академія »урочисто оголошує День відкритих дверей! На даному заході у Вас з'явиться можливість дізнатися про деталі вступу та навчання, оцінити переваги навчального процесу в університеті, відвідати Музей рідкісної книги, наукову бібліотеку, Музей зброї, зал судових засідань, навчальний стрілецький тир, ознайомитися з презентацією факультетів та структурних підрозділів. День відкритих дверей в НУ «ОЮА» - відмінна можливість задати всі ваші питання, особисто поспілкуватися з керівництвом і професорсько-викладацьким складом університету і зробити правильний вибір вищого навчального закладу! за додатковою інформацією звертайтеся до Приймальної комісії університету по телефону: (048) 719-88-00, або за адресою: м Одеса, вул. Академічна, 2. Також всі подробиці на офіційному сайті університету і в соціальних мережах: фейсбук та інстаграм.

До 16 листопада працюватиме персональна виставка художника Олександра Кіртоки «Джерело натхнення».

Олександр Іванович Кіртока (1961 р.н.) у 1985 році закінчив Львівський інститут декоративного та прикладного мистецтва. Був учасником 14 Всеукраїнських виставок, понад 30 обласних та багатьох тематичних виставок в м. Одеса та за кордоном. Художник є постійним учасником благодійних виставок на допомогу українському флоту та пораненим. Виставкова зала Одеського облцентру української культури, вул. Польська, 20 760-19-26.

Працює щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00.

18 листопада о 16:00 пройде Дитячий хор «Дитячі пісні про дружбу, щастя і добро».

Дитячий хор Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім.. і Столярського і вокальний ансамбль «Одеський акорд». Ми точно знаємо, що дитячі голоси надихнуть вас відчути себе безтурботними, вільними та по-дитячому справжніми. Художні керівники: Тетяна Яковчук, Ірина Бургазліев.Концертмейстери: Олена Зінакова, Марія Ковальова, Антоніна Рафальська.

Вартість квитка — 100 грн.

День кіно: 19 листопада о 10:00 музичний концерт.
Валерій Гергієв диригує Равеля, Чайковського та Римського-Корсакова з Андрієм Іонітою Мюнхенська філармонія та її відомий диригент Валерій Гергієв, до якого приєднався молодий румунський віртуоз-віолончеліст Андрій Іоніта. Концерт шедеврів Равеля, Чайковського та Римського-Корсакова. Варіації Чайковського на тему рококо, написані для німецького віолончеліста Вільгельма Фітценхагена, віддають повагу музиці Гайдна та Моцарта, двох композиторів, яких Чайковський висуває як уявлення про стиль рококо.

Програма:
— Моріс Равель, Ле Томбо де Куперін (оркестрова версія)
— Петро Чайковський, Варіації на тему рококо, оп. 33
— Сергій Прокоф’єв/Грегор П’ятигорський, Музика для дітей, оп. 65
— Микола Римський-Корсаков, Шехерезада, Опер. 35

Місце проведення: Філармонія ім Гастегіг (Мюнхен, Німеччина). 

Дата випуску: 2017.

19 листопада о 13:00 музичний концерт.

Ансамбль Tord Gustavsen: Наживо в La Roque d’Anthéron. Фестиваль La Roque d’Anthéron Норвезький джазовий піаніст Торд Густавсен став гостем на фестивалі Roque d’Anthéron для перфоменса з квартетом! Створений у 1980 р. Рене Мартіном (який також заснував Folle Journée de Nantes), Міжнародний фестиваль La Roque d’Anthéron. Якщо класична музика і так щорічно присутня на фестивалі, то запрошуються також виконавці з різних інших музичних сцен, такі як джаз або електронна музика.

Програма:
— Торд Густавсен, Дитина всередині
— Торд Густавсен, На кожному кутку
— Торд Густавсен, Все-таки там
— Торд Густавсен, Сюїта
— Матс Ейлерцен, Сустінетте
— Торд Густавсен, Токен Танго
— Торд Густавсен, Інтерлюдія
— Торд Густавсен, Трансформація сліз
— Торд Густавсен, Ебб і Флоу
— Торд Густавсен, Кольори Милосердя
— Торд Густавсен, Блаженні Ноги
— Торд Густавсен, Сані

Режисер: Франсуа-Рене Мартін. 

Місце проведення: Carrières de Rognes (La Roque d’Anthéron, Франція). 

Дата випуску: 2011.

19 листопада о 19:00  відбудеться концерт.

Артуро Тосканіні диригує Вагнера
Симфонічний оркестр NBC Через 50 років після смерті — Артуро Тосканіні (1867-1957) залишається легендарним диригентом. Для італійського маестро Вагнер завжди мав особливий статус: він відкрив своє перший виступ в Ла Скала в 1898 році з Die Meistersinger і здійснив останній публічний виступ у 1954 році за програмою «Усе про Вагнера». Цей концерт збирає найкращі виступи, зняті телеканалом NBC в період з 1948 по 1951 рік з відтворенням звуку та зображення. На концерті передує коротка презентація про Тосканіні та його стосунки з Вагнером.

Програма:
— Ріхард Вагнер, Tannhäuser
— Увертюра
— Ріхард Вагнер, Лоенгрін
— III: Прелюдія
— Ріхард Вагнер, Трістан і Ізольда, Прелюдія та Либєстод (оркестрова версія)
— Ріхард Вагнер, Дейл Уїлкер
— Поїздка до Валькрій
— Джузеппе Верді, Гімн націй

Режисер: П’єр Мартін Юбан
Дата випуску: 2007 Дата зйомки: 1954 (Вагнер), 1944 (Верді).

Вхід – вільний.

 20 листопада о 19:00–20:30 відбудеться лекція Юрія Дикого «Анти-академія за роялем»

З безлічі парадоксів в мистецтві, один з найцікавіших — небувале кількісне зростання в ХХI столітті музикантів-виконавців різних поколінь, включаючи вундеркіндів, які захоплюють своєю майстерністю. Як бути з думками видатних сучасних музикантів про «глухий кут» у виконавчому мистецтві? Історичний «діалог» ХХ і ХХI cторіч в фортепіанному виконанні тільки починається в підходах до музики європейської професійної традиції від І.С. Баха до сучасності, при новітніх можливостях інформаційних засобів масових комунікацій, включаючи живий звук рояля Urban Music Hall.

Вартість квитків — 50 грн. Бронюйте місця за посиланням.

20 листопада о 18.30 оркестр НАОНИ представить в Оперному театрі одеситам нову програму «Повелителі Стихій».

Це інструментальний мюзикл і фентезі-шоу з візуальними ефектами в Оперному театрі. На сцені разом з оркестром виступлять 4 віртуозних соліста. В програмі світова класика, поп, рок, фолк-хіти і авторські композиції. За давньою легендою, тисячі років тому, ще за часів Трипільської цивілізації, в Місці Сили зібрався Коло мольфара - потужних магів Хранителів Стихій - Води, Землі, Вогню і Повітря. Починалася ера Темних сил, і перед Охоронцями встала задача - уберегти від них таємницю володіння стихією. І було вирішено: Енергію Води, Землі, Вогню і Повітря заховати в чотири Артефакти Стихій і розіслати їх по всіх сторонах світла. Дух Стихій - вкласти в чотири Оберега, які будуть передаватися Таємним Кругом Хранителів тільки Обраним, що творять музику Серцем. А щоб Стихії зберегли свою присутність на Землі - закодувати їх Душу в Музичні Зерна Мелодій, які будуть передаватися з покоління в покоління ... І залишили Хранителі таке пророцтво: Через тисячі років настане нова Світла Ера Людей-творців, яким буде відкрита Таємниця володіння стихією. будуть вони гармонійними провідниками Духа і створять в Радості і Любові прекрасні, чисті і зелені Міста Майбутнього, а Стихії допомагати їм у всьому. І будуть ці люди носіями нового Світогляди .... І початком буде, коли зберуться в Коло четверо обраних - Володарів оберегів Стихій - які творять музику Серцем. І знайдуть і з'єднають вони Музичні Зерна Мелодій, відтворивши їх на особливих музичних інструментах. І ці мелодійні вібрації пробудять Енергію Стихій, відкривши чотири Артефакту, в яких вони були заховані. Сто раз будуть пробуджені і відкриті Стихії та сто тисяч чоловік братимуть участь у створенні цієї Містерії ... І буде це початком нової Світлої Ери Людства ... Час прийшов! Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті, що творять музику Серцем ...

Вода - Георгій Матвіїв - бандура Земля - Петро казки - цимбали Вогонь - Олександр Божик - скрипка Повітря - Олесь Журавчак - етно-духові та Наона (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала). Живий звук і вражаюче аудіовізуальний фентезі-шоу - Містерія.

21 листопада о 20:00 до 22:00 відбудеться концерт Noiseless trio.

На вас чекає ніжна і лірична музика. Виконавці не використовують ударні інструменти, звідси і назва проекту — «безшумне тріо». Нехай час зупиниться, поки ви насолоджуєтесь кожною нотою — чи оксамитовим тембром бамбукової флейти, чи звуком електрогітари. У програмі — авторська музика Віталія Ткачука і Вадима Бессараба. Віталій Ткачук — гітара, індійська флейта бансурі; Вадим Бессараб — рояль; Максим Кондратьєв — контрабас. 

Вартість квитків — від 98 до 287 грн.

23 листопада о 19:00 відбудеться концерт Лесі Верби та її авторська програма в стилi етно-джаз «Золоте».

Ще будучи 10-річною, дівчинка захопилась українською культурою, завдяки подорожі з батьком до Запорізької Січі. Пісні від козацьких до стрілецьких, костюми, вінки, ярмарок, нічне вогнище — ця атмосфера надихнула Лесю та пробудила в ній «генну пам’ять» — пам’ять роду. Дорослішаючи, дівчина вчиться грі на бандурі, сама не знаючи про те, що скоро її пісня «Віють вітри» розкаже про Україну всьому світові — від Англії до Австралії. Виконавці: Леся Верба — вокал, бандура; Сергій Порошинський — клавішні, партія басу; Виталій Ткачук — бансурі, гітара; Костянтин Пенчковський — семплерні барабани, перкусія.

Вартість квитків — 150 грн. Бронюйте місця за посиланням.

24 листопада о 19:00 відбудеться концерт Академічного хору «Choir Smiles».

Вчимося жартома ставитися до класики разом із Академічним камерним хором «Хрещатик» у вокальному шоу «Choir Smiles» «Choir Smiles» огортає цю суботу мовою відомих творів класичної музики та оповідає історію кохання. Але її головні герої — міми, відчайдушно смішні і відверто інакші. Через це виникає сумнів: «А, чи справжня ця історія, а чи справжнє це кохання»? Всі композиції звучатимуть у оригінальному сучасному перекладі «a сappella». Програма: Жорж Бізе, Джоаккіно Россіні, Джузеппе Верді, Джакомо Пуччіні, Вольфганг Амадей Моцарт, Людвіг ван Бетховен, Йоганн тШтраус, Моріс Равель, Жак Оффенбах, Юліус Фучик. В програмі багато несподіванок, сприймайте їх з посмішкою! Аранжування — Вероніка Тормахова, Євген Петриченко Хормейстер — Заслужена артистка України Оксана Дондик.

Режисер-постановник: Анастасія Гнатюк Хореограф-постановник — Альона Столярова. 

Художній керівник і диригент: Заслужений артист України Павло Струць.

Автор проекту: Андрій Воїнов.

Вартість квитків — від 98 до 287 грн. Бронюйте місця за посиланням.

24 листопада у Музеї західного і східного мистецтва відкрилася виставка відомого одеського фотографа Віктора Ратушного «Кінбурнська коса», яку він присвятив незабутньою Олені Мілентьєв.

Всі фотографії на виставці віддруковані автором. Вся виставка має певний настрій, навіяне спогадами про час перебування на Кінбурнській косі. Чудову анотацію до виставці написав Віктор, як маленьку новелу, в стилі Антона Чехова, про прекрасну пору тперебування їм на косі. Виставка працює до 24 листопада з 10.00 до 17.00 за адресою: вул. Пушкінська, 9 телефон для довідок: 724 - 67 - 46. Всіх одеситів і гостей нашого міста, кому дорого даний мистецтво, запрошуємо відвідати виставку Віктора Ратушного «Кінбурнська коса».

Виставка кращих фотографій

В Одесі відкрилася виставка кращих фотографій з усієї України. Свої кращі роботи в Одесі представили фотографи з усієї України. А саме з 9 міст: Вінниця, Дніпро, Київ, Маріуполь, Рівне, Суми, Енергодар, Івано-Франківськ та Одеса. Виставка найяскравіших робіт з усієї України відкрилася в Одеському Літературному музеї. Кращі фотоколекції були обрані шляхом голосування на порталі фотоклубів. 11 фотоклубів з дев'яти міст отримали статус лауреатів і право представляти свої роботи на цій виставці і в щорічному каталозі. Під час проведення фестивалю незалежне журі вибере кращу работу. Побачити виставку можна до 24 листопада.  # Афіша_Одеси @odessacom.

День кіно: 26 листопада о 10:00 музичний концерт.

Мстислав Ростропович та Святослав Ріхтер грають Бетховена «Сонати» № 3 та № 5 Единбурзький фестиваль 1964 р. Легендарний концерт: Ростропович, Ріхтер і Бетховен. 30 серпня 1964 р. на Единбурзькому фестивалі Мстислав Ростропович та Святослав Ріхтер вийшли на сцену Ушельського залу. Щоб оцінити важливість події, потрібно лише побачити стан музикантів на сцені. Блискучі виконавці, вони поєднують в собі всі якості: віртуозність, феноменальну пам’ять, детальне розуміння і підвищену чуттєвість.

Програма:

— Людвіг ван Бетховен, соната для віолончелі та фортепіано № 3 на майор, оп. 69
— Алегро не танто
— Скерцо: Аллегро Молто
— Adagio cantabile — Allegro vivace
— Людвіг ван Бетховен, «Соната для віолончелі» та фортепіано № 5 у майор, оп. 102 № 2
— Allegro con brio
— Адажіо кон мольно сентиментально афетто
— Allegro-Allegro fugato
Режисер: Філіп Трюффо.

Дата виробництва: 2001.

Дата зйомки: 30/08/1964

26 листопада о 13:00. відбудеться концерт.

12 віолончелістів Берлінського філармонічного оркестру у Москві від Першого Московського Міжнародного фестивалю віолончелі. Прожектор на віолончелі! На першому міжнародному конкурсі віолончелі в Москві дванадцять віолончелістів берлінської філармонії вперше виступають на сцені престижного Великого залу Московської консерваторії імені Чайковського. «Die 12» — це блискучі віолончелісти одного з найпрестижніших оркестрів у всьому світі, Берлінського філармонічного оркестру. Вся ця краса і глибина віолончелі з’являється під час цього смачного та захоплюючого концерту. Віолончелісти дають нове світло «класикам».

Програма:

— Джуліус Кленгель, Гімн для 12 кліонів, Op. 57
— Астор Пьяццолла / Хосе Карлі, Мілонга дель Ангел
— Габріель Форе / Вільгельм Кайзер-Линдеманн, Паване у Ф. — гострому Незначні, Op. 50
— Астор Пьяццолла / Хосе Карлі, La Muerte del Angel
— Клод Дебюссі / Рудольф Леопольд, «Затоплений собор»
— Джузеппе Верді / Девід Рінікар, Quattro Pezzi Sacri
— Аве Марія
— Астор Пьяццолла / Хосе Карлі, Воскресіння Дель Ангела
— Жан Франсуа, Абаде
— Престо
— Борис Блакер, Еспаньола
— Вільгельм Кайзер-Линдеманн, «Die 12» в Босса-Нова
— Дмитро Шостакович / Девід Рінікар, сюїта для оркестру №1, оп. 50б
— 5. Ліричний вальс
— Джордж Гершвін / Михайло Цюгтокін, Хлопайте руками
— Енніо Моріконе / Вільгельм Кайзер-Линдеманн, Людина з гармонікою
— Хорхе Бен Джор / Валтер Дешпаль, Мас, ке Нада!
— Чабука-Гранда, Ла-Флор-де-ла-Канела
— Астор Пьяццолла / Хосе Карлі, Фуга і містер
— Астор Пьяццолла, Лібертанго
— Генрі Манчіні / Вільгельм Кайзер-Ліндеманн, Тема «Рожева Пантера»
— Пабло Казальс, пісня птахів

Режисер: Тіло Краузе.

Місце проведення: Великий зал Московської консерваторії (Москва, Росія). 

Дата випуску: 2008

26 листопада о 19:00 відбудеться концерт.

Даніель Баренбойм, Іцхак Перлман та Йо-Йо Ма в концерті «Весь Бетховен» Берлінська філармонія. Три гіганти класичної музики зібралися на сцені Берлінської філармонії з програмою «Все про Бетховена». Досвід неперевершеного Даніеля Баренбойма, Іцхака Перлмана та Йо-Йо Ма в шедеврах композитора для солістів та оркестру.

Програма:
— Людвіг ван Бетховен, Концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано в мажорі, опера. 56
— Людвіг ван Бетховен, фантастика для фортепіано, хор та оркестр, оп. 80

Режисер: Баррі Гевін.

Місце проведення: Берлінська філармонія (Берлін, Німеччина).

Дата виробництва: 1995

Вхід – вільний.

29 листопада о 19:00 Flamenco Jazz. Концерт Євгена Седько та Дмитра Кушнірова.

Flamenco Jazz сформувався на стику іберійської, арабської, циганської, сефардской і грецької культур. Це музика, яка заряджає енергією, пристрастю і справжнім іспанським темпераментом. Євген Седько — київський гітарист, творець першого в Україні збірника традиційного фламенко. Активно виступає як сольний виконавець, а також у складі проектів етно-джазу, фьюжн і традиційного фламенко. Дмитро Кушніров — бенд-лідер української джипсі-джазової групи «Urban Gypsy». Учасник українських і європейських фестивалів, як «Jazz-Koktebel», «JazzOpen», «AlfaJazz», «Tre Colore» (Італія), «Guitar-Gems» (Ізраїль).

Вартість квитків — 200 грн. Бронюйте місця за посиланням. Для студентів та пенсіонерів в касі діє знижка 30%.

29 листопада о 19.00 Єврейський культурний центр Beit Grand запрошує Вас на творчий вечір відомого одеського поета і прозаїка -  "ІГОР ПОТОЦЬКИЙ І ЙОГО ДРУЗІ"  ;. присвячений 50-річчю творчої діяльності. Цикл творчих вечорів значущих особистостей Одеси і друзів єврейського культурного центру присвячений 10тілетію Beit Grand! 29 листопада в 19.00 чекаємо вас! У вечорі беруть участь: лауреат республіканських і міжнародних конкурсів, композитор Людмила Самодаєва; відомий письменник і краєзнавець Олександр Дорошенко; артистка Алла Нестерова; артист Олексій Семенищев; заслужена артистка України, скрипалька Олена Єргієва; народний артист України баяніст Іван Єргієв. Чекаємо Вас за адресою: Єврейський культурний центр "Бейт Гранд", вул. Ніжинська 77/79 тел. 050 392-17-1.

Виставка творчих робіт українських та іноземних художників «Чорномор'є»

В Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі Одеси відкрилась виставка творчих робіт українських та іноземних художників «Чорномор'є».  Організатори заходу - Громадська організація «Спілка майстрів «Берег Овідія» спільно із Міською художньою галереєю. Виставка присвячена відзначенню в Україні Дня працівників культури та майстрів народної творчості. До експозиції увійшло 30 робіт художників з різних країн світу – учасників міжнародного творчого симпозіуму «Мелодії степу і моря» (куратор - заслужений художник України Михайло Пархоменко). У полотнах відображений сучасний погляд художника на історичне минуле.  Темою симпозіуму стало перебування давньоримського поета Публія Овідія Назона в Північно-Західному Причорномор'ї - його творчість та переживання. Дві творчі групи художників писали свої картини в Овідіопольському районі та на о. Зміїний. У їх полотнах органічно переплелися давньоримські мотиви ліричних елегій Овідія і таємничість легенд древніх греків. Історія і унікальна природа нашого краю завжди були привабливими для творчих людей. Міжнародний творчий симпозіум «Мелодії степу і моря» зібрав художників з різних міст України, Польщі, Білорусі, а також далекого острова Реньон (Франція). Для художників по-новому розкрився острів Зміїний - скелястий, загадковий, оповитий древніми таємницями.  Виставка проходитиме за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 4б, Свято-Архангело-Михайлівський жіночий монастир, Будинок милосердя, 2-й поверх. Експозиція працюватиме для відвідувачів до 5 грудня 2018 року.
Вхід – вільний.

Виставка «Валіза, чемодан, чемоданіще»

В арт-салоні «Ексклюзив» (Одеса, вул. Пантелеймонівська, 110) відкрилася незвичайна художня виставка, яка називається «Валіза, чемодан, чемоданіще». Виставка незвичайна, по-перше, тому, що в її експозиції буде представлено понад 200 картин 65 художників. Такого масштабного вернісажу в Одесдо цього ніколи раніше не проводилося! По-друге, незвичайність виставки полягає в тому, що роботи на ній представлені досить оригінальним і незвичним для глядача чином - в шести старих, початку минулого століття, валізах, причому один з них - дитячий. У виставці беруть участь як імениті, так і початківці художники, в числі яких Микола Прокопенко, Валерій Юхима, Сергій Бурда, Дмитро Жижин, Леонід Багрій, Світлана Юсим, Юрій Пліс, Катерина Білетіна, Марина Яндоленко, Сергій Лучишин, Артур Ізрайлян, Ірина Вишневська, Олексій Малік та інші. - Нікому з бажаючих ми не відмовляли в участь, а єдиною умовою при подачі робіт був їх розмір - в сумі сторін картини не повинна була перевищувати 80 сантиметрів. Саме це дозволило нам організувати таку масштабну виставку, - коментує автор ідеї і куратор експозиції Леонід Багрій.
Виставка триватиме до 7 грудня.

Вхід - вільний.

У парку Шевченка відкриється конкурент «Зеленого театру»

Танцмайданчик під відкритим небом у парку Шевченка за адресою: вул. Маразлієвська, 1, більш відому як «Огни маяка» перероблять в концертний зал під назвою Gorzal. Так, концертний майданчик в стилі хайтек стане новим сучасним гарєєвим експо-виставковим центром на 1200 осіб, з них 800 - посадочних місць. У зимовий період це арт-простір накриють тентом площею в 1050 м. Тент має систему підігріву і охолодження, може мобільно перебудовувати приміщення під запити: ділити на зони, влаштовувати бар, встановлювати санітарні блоки. Всі протипожежні умови дотримані. Тент розробило креативне агентство Root Creative Group, яке, найімовірніше, планує завідувати майданчиком. Тут планується проводити фестивалі, виставки, фуршети, всілякі конференції та корпоративні заходи. Вже найближчим часом відбудеться рок-фестиваль.