РЕЦЕПТИ ОЛЕКСІЯ ПЕРЕХРЕСТОВА

Алексей Перекрестов
01:03, 14 Березень 2019

22 березня в рамках «Лабораторії Успіху» пройшов бізнес-ланч «Дегустація: внутрішній маркетинг Вашого бізнесу».

Як стати підприємцем? Якими якостями треба володіти людині, щоб утримати свій бізнес «на плаву» під час кризових ситуацій в країні і в світі? Як розкрутити справу, якою ти займаєшся, залучити інвесторів і прийти до прибутку і надприбутку?

Ці, та багато інших питань, хвилюють людей, і не тільки тих, хто думає почати власну справу, а й тих, для яких ринкові відносини не є новиною.

22 березня в рамках «Лабораторії Успіху», засновницею і організатором якої є Людмила Балагура, про яку ми писали на нашому порталі ( http://www.otklick.com.ua/ru/news/laboratoriya-uspeha-priglashaet ) проходив бізнес-ланч на тему «Дегустація: внутрішній маркетинг Вашого бізнесу», спікером якого виступав Олексій Перехрестов.

Олексій Перехрестов   фахівець з величезним практичним досвідом в корпоративних продажах. Контрактний експерт ООН в області соціального маркетингу. Відмінний грамотний парламентер, який отримав товарний кредит   в Китаї. Сертифікований тьютор. Займався побудовою і управлінням відділів продажів підприємств і організацій з річним оборотом до 14,5 млрд гривень.

Має більш ніж 20-річний досвід роботи в українських, російських та європейських торгових і виробничих компаніях. Є співзасновником кількох бізнес-напрямків.   Отримав звання Кращого Національного менеджера з продажу B2B в 2005 році.

ДЛЯ ДОВІДКИ.   B2В ( http://b2bi.od.ua/ ) це інформаційний портал, присвячений малому і середньому бізнесу та інших сфер суспільного життя, мета якого показати багатогранність бізнесу в усіх його проявах, описати нестандартні і дієві підходи до його організації, запропонувати для аудиторії успішні бізнес-стратегії і способи їх застосування.

Неординарний і цікавий підхід спікера до теми зустрічі, послужив запорукою теплої і неформальної обстановки, що відразу ж запанувала на заході. Складалося враження, що всі люди знають один одного, і зустрічаються вже не в перший раз, хоча на зустрічі було багато і новачків.

Гості та учасники задавали багато цікавих питань, на які отримували грамотні і швидкі відповіді спікера. «Рецепт» зустрічі включав в себе жартівливі пункти:

1. Внутрішній маркетинг: смачно, корисно, безкоштовно!

2. Поєдгаємо в одній страві смаки керівника і співробітників.

3. Секретний інгредієнт: щоб тарган не «з'їв» наш ресторан.

В результаті проведеної зустрічі, всі учасники заходу отримали від «шеф-кухаря» Олексія Перехрестова все необхідні матеріали, настанови і підказки: рецепти, секретні інгредієнти, приправи і способи подачі. Спікер відповів на запитання присутніх,   суть яких зводилася до того, щоб зробити «кухню» компанії ідеальною.

Нижче представляємо до вашої увагивідеосюжет з Олексієм Перехрестовим, в якому він ділиться своїми спостереженнями та напрацюваннями: