Рівень моря підвищується!

одесса
12:01, 15 Січень 2019

"Вода близько: внаслідок зміни клімату в Україні підвищується рівень моря прибережних територій".

Презентація та обговорення результатів дослідження.

Коли: 16 січня, середа

Час: 14:00 - 16:00

Де: вул.Льва Толстого, 3Б у просторі My-printhub

Експерти громадської організації “Екодія” разом з науковцями презентують результати дослідження наслідків підняття рівня моря для узбережжя України. Головна мета – привернути увагу до наслідків зміни клімату в Україні, стимулювати уряд і міста протидіяти зміні клімату та водночас адаптуватися до нових реалій сьогодення.

Запрошуємо Вас долучитися до презентації результатів дослідження, яка відбудеться 16 січня 2019 року о 14.00 за адресою вул.Льва Толстого, 3Б у просторі My-printhub.

За результатами моделювання підготовлені публікація із картами та інфографіками, а також  інтерактивна мапа у вигляді веб-додатку, які будуть представлені на презентації.

Результати проекту демонструють, які території, населені пункти, а також яка кількість будівель, доріг, екологічно небезпечних об’єктів та частин природно-заповідного фонду можуть опинитися під загрозою затоплення морем до кінця століття. Також дослідження містить інформацію про кількість кліматичних переселенців в Україні, яку може спричинити зміна клімату і несвоєчасність дій урядів усіх країн, в тому числі України, по зменшенню викидів парникових газів.

Дослідження проведено із залученням відкритих джерел даних на основі карт OpenStreetMap (OSM) та ГІС-технологій.

“Екодія” запрошує представників влади, неурядових громадських організацій, експертів та всіх зацікавлених ознайомитися з результатами проекту та рекомендаціями щодо запобігання зміні клімату та адаптації до неї. Після презентації запланована дискусія щодо проблеми підняття рівня моря в Україні, напрацювання рекомендацій та обговорення подальших дій з імплементації результатів дослідження.

Просимо підтвердити Вашу участь заповнивши форму : 

https://goo.gl/forms/TQmRAnvqrVKIfQpJ2