Різдвяний фестиваль

рождество
11:01, 10 Січень 2019

10 січня Одеська опера відкрила щорічний Різдвяний фестиваль найяскравішого музичного форуму зими.

Різдвяний фестиваль-2019 буде проходити в Одеській опері з 10 по 13 січня і обіцяє зберегти свою головну особливість –представити на суд шанувальників музичного мистецтва надзвичайно цікаві програми.

У 2015 році фестиваль знайомив одеситів зі світовою прем'єрою хорової опери Лесі Дичко «Різдвяне дійство», в рамках Різдвяного фестивалю 2016 року відбулася прем'єра ораторії Ф. Мендельсона «Ілія», також вперше в Одеській опері виконувалися «Messa di Gloria» Дж. Пуччіні та «Gloria» Ф. Пуленка. І цей рік не знижує планку: Різдвяний фестиваль-2019 об’єднав улюблені театральні вистави-балети «Спляча красуня» (13 січня) за участі солістки Національної опери України, заслуженої артистки України Анастасії Шевченко (Принцеса Аврора) та соліста балету Національної опери України, запрошеного соліста American Ballet Theatre та Wiener Staatsoper, народного артиста України Дениса Недака (Принц Дезіре) та «Лускунчик» (11 січня) –  казкові історії, що завжди привабливі як для дітей, так і для дорослих і прем’єри, які відбудуться у день відкриття Фестивалю 10 січня: концертна програма «Різдвяний вечір в опері» о 18:30 та таємничий променад «Привиди нічної Опери» о 21:30. 

Ми публікуємо повну програму фестивалю, у якій кожен знайде собі щось до смаку:

10 січня, 18:30: відкриття Різдвяного фестивалю

Концерт "Різдвяний вечір в Одеській опері" виконується з одним антрактом за участі Аліни Другак (сопрано), Катерини Цимбалюк (меццо-сопрано),  дипломантки міжнародних конкурсів Ольги Єфремової (орган), Анни Марії Філіппової (арфа), Олександра Анісімова (скрипка) та оркестр театру на чолі з диригентом Маргаритою Гринивецькою.

10 січня, 21.30: таємничий променад лабіринтами нічної опери за участю солістів опери, артистів балету, оркестру театру на чолі з диригентом Маргаритою Гринивецькою.

11 січня, 18.30: балет П. Чайковського "Лускунчик"

Ролі виконують: Маша – солістка Одеського національного академічного театру опери та балету, лауреат міжнародних конкурсів Наталія Івасенко, Принц Лускунчик – провідний майстер сцени Одеського національного академічного театру опери та балету, лауреат міжнародних конкурсів Віктор Томашек
Диригент – Ігор Чернецький

13 січня, 16:00: закриття Різдвяного фестивалю

На завершення фестивалю буде виконано балет П. Чайковського "Спляча красуня", головні ролі у якому виконують: солістка Національної опери України, заслужена артистка України Анастасія Шевченко (Аврора) та соліст балету Національної опери України, запрошений соліст American Ballet Theatre та Wiener Staatsoper, народний артист України Денис Недак (принц Дезіре). Диригент – Ігор Чернецький.
 

Також протягом січня на глядачів чекає безліч незабутніх вечорів з улюбленим Оперним театром, а ми, як завжди – розповідаємо про найяскравіші події та чекаємо на ваші відгуки.

Різдвяний фестиваль оперний
Різдвяний фестиваль оперний
Різдвяний фестиваль оперний