Самопрезентація і харизма

07:06, 10 Червень 2018

Самопрезентація і харизма – що це таке, навіщо це потрібно сучасній людині та як цим користуватися?

16 червня, в 14:00, за адресою вул. Буніна, 21, відбудеться майстер-клас: «Магія Харизми & Мистецтво самопрезентації».
Цілих три (!) Захоплюючих години ви цікаво і насичено проведете в товаристві молодих і красномовних ораторів Одеси – Лариси Стаховської і Анастасії Холдаковської, які розкриють вам багато секретів для успішної реалізації ваших талантів і здібностей. 
Відвідавши цей захід, ви гарантовано станете Зіркою! Організатори обіцяють не лити воду, а надати 60% практики й 40% корисної теорії. 
ДЛЯ ДОВІДКИ.  Лариса Коняхіна – філолог, лінгвіст, викладач вищої категорії. Працювала журналістом на ТРК «Академія». З 2012 року викладає риторику і ораторську майстерність. Проводить вебінари по Скайпу. Веде приватну практику. Співпрацює з найвідомішими школами Одеси такими, як: «Play Fashion Junior», «Legrana», «Open School». Викладає техніку гри Го (японські шахи) у приватній школі «Мрія». Пише оповідання та дитячі казки (для дорослих).
Анастасія Холдаковська не має журналістської освіти. Закінчила Одеський національний економічний університет за фахом «Економічна кібернетика», проте (!) мріяла стати журналісткою ще зі студентських років. І цій цілеспрямованій дівчині досить було пройти короткострокові курси журналістики при благодійному фонді «Дорога до Дому», щоб почати активно співпрацювати з різними ЗМІ в цифровому та друкованому форматі, а також вести передачі на рейтингових телеканалах Одеси.
З 2013 року Анастасія Холдаковська керує поетичною студією «Кастальський ключ». Зокрема, вона займалася підготовкою 11-го випуску літературного альманаху «Одеський літератор». У 2015 році Анастасія увійшла в шістку кращих журналістів Півдня України, відібраних для поїздки в Польщу з метою висвітлення польського досвіду самоврядування.
За останні кілька років стала лауреатом Національних журналістських конкурсів «Репортери надії», «Українська мова – мова єднання», переможцем в регіональному конкурсі для журналістів «Невидимi» (2017) та конкурсу журналістських есе – «Проба пера» (газета «Гроші»). 
В даний час Анастасія є членом Національної спілки журналістів України, творцем і головним редактором Одеського культурно-новинного порталу «Відгук».
Кількість місць обмежена. Попередній запис обов'язковий! 
Довідки за телефонами: 063 941 7320; 099 314 5713.