«Сексуальне чтиво» в Одесі

сексуальное чтиво
01:05, 17 Травень 2018

Історія жанру американських Бродвейских театральних імпровізацій налічує вже понад 50-ти років.

Сьогодні, 17 травня, в Концерт-холі «Одеса» будуть показувати аналог цих легендарних імпровізаційних шоу. З 80-х років імпровізація стала самим популярним і затребуваним театральним жанром в США. На сцені професійні актори та гості вистави залучаються до живої гри, яка перетворюється на новий і неповторний твір, створений на очах у глядачів. Таке шоу, під назвою «Сексуальне чтиво», везе до Одеси театр «Чорний квадрат».
«Сексуальне чтиво» – це захоплююче дійство без сценарію і правил з непередбачуваними сюжетними поворотами. Аудиторія пропонує ситуації та ролі, актори реалізують ідею. Будь-який гість може спробувати себе як режисера й сценариста, або навіть приміряти на себе несподівані сценічні образи.
Принципи «Сексуального чтива»: відверто та легко про сокровенне, креативно та весело – про таємне. Театр імпровізації показує життєві ситуації, говорить про стосунки, про любов, про секс. Шоу – як розмова по душам, наповнена жартами й гумором. 
Кожен раз на спектаклях присутній «зоряний гість», який також бере участь в імпровізації нарівні з акторами та іншими гостями. Учасниками імпровізацій побували: телеведучий Іван Городецький; екс-солістки групи Real O – Ліна Міцукі та Яна Соломко; співачки Наталка Карпа та Дар'я Суворова; володар титулу «Найсильніша людина світу» – Василь Вірастюк; телеведуча Роза Аль-Намрі; шоумен Андрій Джеджула; співак Василь Бондарчук. «Кожен наступний спектакль – це інтрига, кожен новий гість – сюрприз, але все разом – це гарантований вечір у приємній компанії», – підкреслюють організатори незвичайної театральної події.
Переклад: Олена Нуньєс