Світлана Тарабарова пише свої пісні в дорозі

Світлана Тарабарова
12:02, 11 Лютий 2018

Недавно в Одесі відбувся «світлий концерт» співачки Світлани Тарабарової. 

Назва концерту себе виправдала, і не лише тому, що репертуар Світлани світлий і позитивний. Під час концерту глядачі не просто слухали виконавця, але і активно підспівували і пританцьовували на місці.
Ближче до завершення концерту практично всі присутні дістали з кишень мобільні телефони, включили ліхтарики, і підняли їх, перетворивши тим самим темний зал філармонії в один великий світлий простір. Цим жестом люди не лише виразили підтримку і симпатію співачці, але і позначили маленькі вогники радощі, що з'явилися в їх серцях. Отже концерт можна сміливо назвати світлим, і в прямому, і у переносному розумінні.
Сьогодні нам удалося особисто поспілкуватися зі Світланою і взнати, як проходят «гастрольні» буденні, а так само який варіант відпочинку вона вважає кращим для себе. 
Свєта, у Пауло Коельо є цитата: «Кожен ранок – це час почати життя знову». Напевно гастрольний спосіб життя накладає свій відбиток на цей час доби. Розкажи нам, з чого починається твій ранок?
 – Я пробуджуюся, встаю, витягую спину, стою на руках (роблю планку), п'ю багато води, а потім йду на сніданок. Якщо ж у мене ранній виїзд в чотири або шість ранки, то я лягаю і досипляю ще деякий час в машині, де у мене є спальне місце, а потім, коли приїжджаю, роблю маленьку растяжечку і снідаю. Ось мій ранок.
Досить таки активний ранок. А чи бувають у тебе напади ліні, і як ти з ними борешся?
– Ось що-що, а лінь не помічала за собою. Буває, швидше, фізичне нездужання: стан, коли тіло відмовляється працювати. У такі моменти я намагаюся заснути. Проте це не завжди виходить: багато сил забирає Інтернет, творчі справи і проекти. Наприклад, недавно я відкрила свій бренд одягу і тепер, як тільки з'являється вільний час, я приділяю його спілкуванню з менеджерами, які займаються просуванням бренду.
Що надихнуло тебе на відкриття бренду одягу? 
– Я мріяла про це з дитинства. Всі свої костюми для виступів я придумую і малюю сама. Це одне з моїх хобі.  
Наскільки мені відомо, на кожній речі з твого бренду є «рядок оберіг». Розкажи, як з'явилася ідея створення таких «рядків»?
– У моїх піснях є свого роду «месседжі», і одного дня я задумалася: «А чом би мені не закріпити їх і як "рядок оберіг"?» Адже всім нам останнім часом потрібні «месседжі». «Рядок оберіг» – це свого роду тату, лише не на телі, а на одязі, яке не псує шкіру, і яке можна у будь-який момент поміняти.
Проте, це не єдина «фішка» твого бренду?
– Так, є ще одна. Наш бренд – це бренд-конструктор: людина сама вибирає основу, будь це френч або сорочка, і так же сам вибирає «рядок оберіг». Таким чином, покупець отримує унікальну річ, яку він створює собі сам.  
Можливо, незабаром Світлана Тарабарова буде відома не лише як виконавець, але й як дизайнер?
– Одяг – це, швидше, хобі. Адже, навіть коли я придумую одяг, я все одно роблю це під музику: кожне придумане мною вбрання пов'язане з піснею. 
Де можна замовити ці речі?  
– Є он-лайн магазин «Світло в тобі».
Деякі учені стверджують, що залежно від біоритмів є найбільш відповідний час доби для праці. 
Скажи, а коли тобі краще працюється ?
– Я думаю, тут справа не в часі доби. Особисто мені зручніше працювати наодинці. Я дуже красиво і добре пишу наодинці з собою. Крім того, дуже багато пісень і віршів я написала в дорозі, коли йшла пішки. Взагалі я люблю гуляти по місту. 
Твій варіант відпочинку…
– Мільярд дітей довкола, які роблять нехитрі прості речі. З дітьми легко: вони не думають, про те, що про них подумають ті, хто їх оточують. Тому, якщо я збираюся з великою компанією, мені цікаво веселитися з дітьми, в дитячій кімнаті. Діти – прості, відкриті і щирі. Я багато чому вчуся у них.
І, напослідку, передай побажання читачам «Відгуку»... 
– Я бажаю вам світу в душі. Тому що все починається зі світу усередині тебе: як тільки ти домовишся сам з собою, все довкола стане на свої місця, складеться, як пазл. Вірте! 
Автор: Анастасія Холдаковська
Переклад: Ольга Чупіна