Таланти твої, Україно!

Чумацький шлях
03:01, 09 Січень 2018

Талановиті діти України презентували унікальний етнографічний проект «Мерідіани світу. Україна: Чумацький шлях».

Днями, в Колонній залі КМДА відбулася презентація унікального дитячого етнографічного проекту «Мерідіани світу. Україна: Чумацький шлях». В рамках проекту були випущені два календаря: настільний і великий настінний перекидний календар на 2018 рік, а також презентовані 12 унікальних полотен за участі дванадцяти найталановитіших дітей України. 
Календарі та полотна були представлені на аукціоні, який пройшов у рамках благодійного вечора. Всі кошти від аукціону юні артисти передали двом воїнам АТО – Дмитру Корнієнку та Олександру Коваленку, які проходять реабілітацію після важких поранень.
Організатором та ідейним натхненником проекту виступила директор продюсерського центру «Dream Compass» Неллі Погрібна за підтримки школи естрадного виконавства Dream School і Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».
«Для зйомок нашого проекту молодий дизайнер Галина Хоменко створила автентичні дитячі народні костюми. Знімали проект в літературно-меморіальному музеї Тараса Шевченка та меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка “Хата на Пріорці” зі справжнім унікальним музейним реквізитом. Завдяки стилісту проекту Олександрі Коваленко дитячі образи вийшли ніжними і гармонійними. Фотограф Христина Вінтер створила серію дуже красивих і атмосферних знімків, які ми об'єднали в календарі. До демонстрації образів ми залучили найталановитіших дітей з усієї України. Це Данієла Шапочнікова, Марта Веклич, Діана Данилюк, Карина Заєць, Марія Данилова, Анастасія Мартинюк, Дар'я Коджебаш, Аліна Белявцева, Євгенія Тремтій, Софія Адамів, Уляна Вінтер, Амелія Підлісна, що також несе в собі глибокий сенс. Адже молодь – це надія нації, і від того, яким чином молоде покоління зможе використовувати свій інтелектуальний і культурний бекграунд, залежить майбутнє не тільки нашої країни, але, без сумніву, усього світу. І ми раді, що наші артисти змогли не тільки взяти участь в проекті, виступити для глядачів, а й зробити свій внесок у допомогу нашим Героям», – поянила Неллі Погрібна.
В рамках благодійного вечора відбулися виступи українських артистів – оперної діви, актриси, телеведучої та активного громадського діяча Марії Максакової, народної артистки України, бандуристки Світлани Мирводи і одної з найперспективніших співачок українського музичного простору, володарки чарівного оксамитового голосу – співачки VLADA