В Одесі відбудеться Фестиваль ідей

В Одесі відбудеться Фестиваль ідей
05:08, 22 Серпень 2018

24-26 серпня Impact Hub Odessa i The Aspen Institute Kyiv проведуть другий Фестиваль Ідей — відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей та проблем, які формують сучасність і майбутнє спільнот. 

Місія фестивалю – об’єднати зусилля мислителів, лідерів бізнесу, представників територіальних громад, мистецьких об’єднань і благодійних організацій задля обміну ідеями й пошуку шляхів утілення найкращих з них.
Цього року серед учасників заходу 1500 лідерів думок і більш ніж 100 спікерів з України й світу. До триденної програми входить понад 100 окремих сесій у форматі лекцій, презентацій та панельних дискусій. Організатори звернули особливу увагу на нетворкінг: щоденні сніданки й вечірки дають безліч можливостей познайомитися ближче з тими, хто творить сучасну Україну.  
Фестиваль ідей 2018 присвячений темам, які важливі для українського суспільства:
  • Мистецтво й медіа: образ сучасної людини в мистецтві, мистецькі практики як фах і їх значення для спільнот.

Спікери: Роман Вінтонів («Cуспільне»), Володимир Шейко («Український інститут»), Євген Карась («Карась Галерея») та інші митці, журналісти й медіа-менеджери. 

  • Наука й технології: сучасні досягнення фундаментальних наук, подальший розвиток наукового виробництва в Україні та роль вчених у розвитку суспільства.

Спікери: Сергій Шарапов (НАН України), Святослав Святненко, Іван Полтавець (Stober, Poltavets & Associates) та інші науковці й інноватори.

  • Міський простір: проблеми чистого міського довкілля, дослідження й дизайну міського середовища, особливості міської економіки і децентралізація в Україні.

Спікери: Юрій Филюк («Промприлад»), Олександр Славський (Impact Hub Odessa), Ярослав Юрчишин (Transparency International Ukraine), урбаністи з CANactions, архітектори, представники бізнесу і влади.

  • Безпека: безпека життя і здоров’я, генетична безпека, інформаційна безпека, баланс між суспільною безпекою та приватним життям.

Спікери: Вайдотас Верба (ОБСЄ), Владислав Власюк (Міністерство юстиції), Олексій Мельник (Центр Разумкова) та інші фахівці з безпекової проблематики.

  • Економіка: стан економіки України, вплив бізнесу на людей і міста, принципи імпакт-інвестування. 
Спікери: Тимофій Милованов (Київська школа економіки), Павло Шеремета, Дмитро Сологуб (Національний банк України), Ґабріела Ґандел (Impact Hub Network) та інші.
  • Освіта: реформа української освіти, світові теорії і практики інклюзивної освіти, неформальна освіта в Україні.

Спікери: Зоя Литвин («Освіторія»), Олег Шаров (Міністерство освіти), Єгор Стадний (CEDOS), Олександр Елькін (EdCamp Ukraine) та інші.

  • Здоров’я та краса: медична реформа в Україні, здоровий спосіб життя, довголіття, інформаційні технології і робототехніка в медицині.

Спікери: Федір Сердюк (FAST), Марина Брага, Роксолана Кравчук та інші. 

УЧАСНИКАМ:
У Фестивалі ідей можуть взяти участь усі, хто працює в інноваційних проектах, бізнесі й державних структурах і прагне своєю діяльністю розвивати Україну. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
ЗМІ ТА БЛОГЕРАМ: 
Організатори Фестивалю ідей готові відповісти на запитання ЗМІ. Спікери фестивалю відкриті до інтерв’ю чи коментарів. Щоб отримати акредитацію, зв’язатися з організаторами, отримати контакти конкретних спікерів або повний перелік виступів на фестивалі, звертайтесь до Ірини Добруцької: 
IDEAS FESTIVAL 2018 
Impact Hub Odessa – центр соціальних інновацій і креативний простір у центрі Одеси. З 2013 року Хаб розвиває соціальну активність у локальних громадах України. Impact Hub Odessa входить до глобальної спільноти, що охоплює 100 хабів у п’яти регіонах світу.
The Aspen Institute Kyiv – громадська неполітична організація, яка сприяє розвитку діалогу і взаєморозуміння між українськими лідерами задля просування ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури ведення діалогу і розробки принципів суспільної взаємодії.
Дата: 24-26 серпня 2018 року
Локації: Impact Hub Odessa, iQSpace, Advance Business School, 4City, Invogue, «Термінал 42», «Зелений театр» – Одеса.
Сторінка у FB: http:// facebook.com/ideasfest.in.ua