Редакція

Анастасія Холдаковська

автор і керівник проекту
Холдаковська Анастасія Бориcівна – журналіст, письменник, поетеса. Член Національної спілки журналістів України і Всеукраїнського Союзу письменників-мариністів України. Переможець конкурсу есе «Проба пера» (газета «Гроші»), переможець конкурсу журналістів «Невідімi». Автор книги «Акула пера, або як швидко стати журналістом». Співробітничає з різними ЗМІ. Засновник літературного салону  «Кастальський ключ». 
 

Олександр Галяс

журналіст

Галяс Олександр Васильович – журналіст, письменник. У професійній журналістиці з 1991 р. Основне місце діяльності – одеська газета «Порто-франко». Автор і тренер медіа-проектів «Школа соціальної журналістики», «Сто новин одного дня», «Школа кримінальної журналістики» і ін. Автор восьми книг, переважно в жанрі «нон-фікшн». Є лауреатом багатьох професійних конкурсів в Одесі та в Україні.

Леонід Кучеренко

журналіст

Кучеренко Леонід Васильович – журналіст, письменник. Член Національної Спілки Журналістів України. Автор сценаріїв, режисер і ведучий вечорів відпочинку молодіжних клубів любителів фантастики і неформального спілкування одеської молоді.  Співробітничає з  рекламним агентством «Арго» як автор сценаріїв рекламних роликів, а також з різними одеськими газетами.  Автор книги «Клуб самотніх сердець сержанта Перчикова».

Олександр Макаров

журналіст

Макаров Олександр Володимирович – журналіст, дитячий письменник. Член Національної Спілки Журналістів України і Голова Секції прози і публіцистики Одеського відділення Союзу письменників-мариністів України. Автор книг «Курс юного антиквара», «Монети з дідової скриньки» і ряду книг по педагогіці, опублікованих в США. В даний час веде школу для молодих журналістів і тележурналістів.

Тетяна Петрова

журналіст

Петрова  Тетяна  Гаррієвна  – журналіст, письменник, психолог. Член Національної спілки журналістів України, автор книг «Чого хочеш ти, того хоче Бог»,  «Як бути  єдиною». Член Суспільної ради при Південному міжрегіональному управлінні по питаннях виконання кримінальних покарань і пробациі. Керує  журналістським розслідуванням «Корупція і медицина, або право на життя» в м. Одесі і Одеської області.

В'ячеслав Слісарчук

журналіст

Слісарчук В'ячеслав Михайлович – поет, письменник, журналіст, сценарист. Член Національної Спілки журналістів України і Всеукраїнського Союзу письменників-мариністів України. Співавтор книг «Бандитська Одеса-9» і «Бронзове століття Південної Пальміри».  В даний час продовжує роботу над історичними розповідями з життя Одеси. Своїм друзям і знайомим до ювілеїв і свят складає вірші і акровірші.

Маргарита Фонталіна

журналіст

Фонталіна Маргарита Олександрівна – журналіст. Перші серйозні кроки в журналістиці зробила у складі творчого колективу журналу «Одеський художник». Нагороджена грамотою Національної спілки журналістів України. Розвивається в художньому, інтелектуальному і спортивному напрямах – є володарем жовтого поясу після карате, а також пише вірші і малює картини. Член клубу поезії і прози «Кастальский ключ». Це наймолодший член нашої творчої команди.

Олена Нуньєс

Перекладач на українську мову

Нуньес Олена Григорівна – бібліографіня, письменник, перекладач. Закінчила Одеський національний університет ім. І. І.Мечникова. Має багато публікацій в області бібліографії театру і літератури. 15 років працювала в науковій бібліотеці. Зараз займається  переведеннями і редагуванням, продовжує писати прозу. Автор книги «Знову декамерон, або Інструкція по техніці безпеки для самотніх жінок».

Світлана Федорук

перекладач англійської мови

Федорук Світлана Дмитрівна – перекладач, поет. Має велику кількість наукових статей, у тому числі, на літературну тематику. Володіє декількома мовами. Є лауреатом всеукраїнських літературних конкурсів. На сьогоднішній день працює в міжнародній компанії Pucelik Consulting Group. У вільний час займається переведеннями спеціальної літератури, а також викладає англійську і японську мови.

Павло Майстренко

фотокореспондент

Майстренко Павло Анатолійович – фотограф, кінорежисер і поет. Актор театру при Одеському польському культурному товаристві імені Адама Міцкевича. В даний час є студентом Одеського театрально-художнього училища. Переможець першого регіонального військово-патріотичного фестивалю «Патріот». Неодноразовий учасник і призер міських та обласних чемпіонатів інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?».

Ігор Афанасьєв

Програміст

Афанасьев Ігор Олександрович – веб-сервер-розробник і програміст, фахівець в області it-технологій. Закінчив Володимирський державний університет ім. А. Р. і Н. Р. Столетових. З 2008 року займається створенням, розкручуванням  і підтримкою сайтів. Працює зі всіма комп'ютерними технологіями, що існують на сьогодні, такими як PHP, HTML, CSS, jquery, Bootstrap, Drupal і так далі Співробітничає з багатьма організаціями.